Nightskating 2022 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Nightskating 2022

Miasto, Sport
Data publikacji: 21 czerwca 2022
Autor: Magdalena Winiarska
Plakat informujący o imprezie rolkowej

Toruń Kocha Rolki – rusza pierwszy z wieczornych przejazdów ulicami Torunia na rolkach, hulajnogach, deskorolkach i rowerach. Wydarzenie zaplanowano w piątek 24 czerwca 2022 r. w ramach programu „Lato w Toruniu bez nudy”.

Na pierwszy Nightskating w 2022 r. zaprasza Wydział Sportu i Rekreacji i Stowarzyszenie GoSport!

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 24 czerwca 2022 o 20:00 na parkingu Toruń Plaza. Wspólnie przejedziemy 10 km. Planowana trasa przejazdu to: Toruń Plaza - Okrężna - Polna - Szosa Chełmińska - Bema - Matejki - Mickiewicza - Toruń Plaza.


 
Organizatorzy zapewniają spokojne tempo przejazdu, dobrą muzykę na trasie, bezpłatny udział bez rejestracji, asystę służb policji, straży miejskiej i zabezpieczenia medycznego i niespodzianki na mecie.

Nightskating to wydarzenie dla dużych i małych, amatorów i „zawodowców". Wakacyjne przejazdy rolkarzy ulicami miasta to już tradycja, odbywają się one od 4 lat. Kolejne edycje Nightskating Toruń 2022 już w lipcu i sierpniu.

> > > Szczegóły w wydarzeniu na FB

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  W związku z przechodzącą przez Polskę falą upałów, 28 czerwca 2022 r., w centrum Torunia zostały uruchomione kurtyny wodne. Urządzenia pomogą mieszkańcom miasta przetrwać wysokie temperatury.
 • Na zdjęciu: wizyta ambasador Imdiii w TZMO
  Biznes, Miasto
  Jej Ekscelencja Ambasador Indii w Polsce i na Litwie Nagma Mallick odwiedziła 25 czerwca 2022 r. Toruńskie zakłady Materiałów Opatrunkowych w Toruniu.
 • Na zdjęciu publiczność siedzi na fotelach podczas Tofifest 2021
  Kultura, Miasto
  Niezwykłe spotkanie z niezwykłym kinem, które stawia pytania i pozostawia widzowi poszukiwanie drogi szukania odpowiedzi – od 28 czerwca do 3 lipca w Toruniu odbędzie się 20. MFF TOFIFEST Kujawy i Pomorze. Motywem przewodnim tegorocznej edycji festiwalu będzie dzieło Francisa Forda Coppoli – Ojciec Chrzestny.
 • Na zdjęciu autobus elektryczny ładuje się ładowarką pantografową
  Miasto, MZK
  Od 1 lipca 2022 r. wprowadzonych zostanie kilka zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Wiele z nich wynika z wniosków mieszkańców oraz dostosowania rozkładów jazdy do obsługi przez autobusy elektryczne. M.in. powstanie nowa linia autobusowa, na niektórych liniach wprowadzone zostaną korekty i zmieni się numeracja linii miejsko-podmiejskich.
 • Na zdjęciu chórzystki podczas występu festiwalowego w Dworze Artusa
  Kultura, Miasto
  W dniu 27 czerwca 2022 r. w Dworze Artusa odbył się koncert festiwalowy IX edycji Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego im. Mikołaja Kopernika Per Musicam ad Astra.
 • Na zdjęciu osoba trzyma myszkę komputerową
  Miasto
  Dyrektor Toruńskiego Centrum Usług Wspólnych ogłasza ponowne postępowanie na dostawę wyposażenia dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Toruniu. Oferty składać można do 14 lipca 2022 r. do godz. 10.00.