Nakarm zwierzaki z toruńskiego schroniska | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Nakarm zwierzaki z toruńskiego schroniska

Miasto
Data publikacji: 09 września 2013
Autor: Magdalena Krzyżanowska

Wesprzyj podopiecznych toruńskiego schroniska dla zwierząt. Kup karmę, zarejestruj kod na stronie sponsora lub wyślij sms i obdaruj toruńskie zwierzaki posiłkiem.

Trwa akcja „Kupując - pomagasz", w której można obdarować posiłkiem zwierzaki ze schronisk. Toruńskie schronisko dla zwierząt również bierze w niej udział.

Jak można nakarmić toruńskiego zwierzaka?
Zasady akcji są proste:

 1. Jeśli masz psa lub kota, kup dla niego karmę Pedigree lub Whiskas, a kod z opakowania zarejestruj na stronie http://www.kupujacpomagasz.pl/ lub poprzez sms.
 2. Z listy schronisk biorących udział w akcji wybierz Toruńskie Schronisko dla zwierząt.
 3. Kliknij "Napełniam miskę".

Tym sposobem obdarowałeś schroniskowego psa lub kota jednym posiłkiem. Pamiętaj, możesz podarować niezliczoną liczbę posiłków.

Jeżeli nie masz psa ani kota, ale chcesz dopomóc zwierzakom z toruńskiego schroniska, kup karmę, zarejestruj kod, a jedzonko przynieś na ul. Przybyszewskiego 3 w Toruniu, gdzie mieści się toruńskie schronisko.

Szczegóły akcji na http://www.kupujacpomagasz.pl/

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Wicemistrz Świata, zwycięzca i najlepszy zawodnik siatkarskich Mistrzostw Europy, czterokrotny zdobywca Ligi Mistrzów Wilfredo Leon dołączył do Piernikowej Alei Gwiazd!
 • Kobieta w niebieskiej sukience z psem na smyczy wchodzi do parku
  Eko, Miasto
  Zaciszny i gęsto porośnięty zielenią jest park kieszonkowy "Fiński relaks" na lewobrzeżu. Odwiedziliśmy go w czerwcu 2024 r.
 • Miasto, Sport
  Od piątku 21 czerwca 2024 r. otwarte zostały baseny letnie prowadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu.
 • Miasto, MZK
  24 czerwca 2024 r. rusza konkurs na nazwę toruńskiej karty miejskiej z uwzględnieniem biletu elektronicznego w komunikacji miejskiej.
 • Krystian Pesta w Piernikowej Alei Gwiazd
  Kultura, Miasto
  Znany aktor teatralny i filmowy, Krystian Pesta, 22 czerwca 2024 r. odsłonił swoją „katarzynkę” w Piernikowej Alei Gwiazd.
 • Prezydent Paweł Gulewski nakłada łańcuch nowemu Królowi Kurkowemu
  Kultura, Miasto
  Władysław Kołybski jest nowym Królem Kurkowym w Toruniu. Godność tę objął 23 czerwca 2024 r. podczas uroczystości z okazji 25-lecia reaktywowanego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Toruniu.
 • 12 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych wzięło udział w pierwszym wakacyjnym amatorskim turnieju koszykówki TORUŃ 3x3 STREETBALL CHALLENGE.
 • W pierwszą sobotę wakacji była okazja, by potrenować z najlepszymi sportowcami na obiekcie sportowym na lewobrzeżu Torunia.
 • W sobotę 22 czerwca 2024 r. odbyło się pierwsze z wakacyjnych spotkań toruńskich rolkarzy pod hasłem Nightskating 2024. W wydarzeniu wzięło udział ponad stu uczestników.
 • 24 czerwca 2024 r. rusza konkurs na nazwę toruńskiej karty miejskiej z uwzględnieniem biletu elektronicznego w komunikacji miejskiej.
 • Władysław Kołybski jest nowym Królem Kurkowym w Toruniu. Godność tę objął 23 czerwca 2024 r. podczas uroczystości z okazji 25-lecia reaktywowanego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Toruniu.
 • Znany aktor teatralny i filmowy, Krystian Pesta, 22 czerwca 2024 r. odsłonił swoją „katarzynkę” w Piernikowej Alei Gwiazd.
 • I stało się! Od piątku 21 czerwca Bulwar Filadelfijski został wyłączony z ruchu kołowego na cały weekend aż do niedzielnego wieczora.
 • Podczas Dni Torunia 2024 r. w naszym mieście przebywa grupa mieszkańców partnerskiej Getyngi, wśród nich emerytowani przedstawiciele getyńskiego magistratu.