Najlepsi pracodawcy w kujawsko-pomorskim | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Najlepsi pracodawcy w kujawsko-pomorskim

Biznes, Miasto
Data publikacji: 10 czerwca 2024
Autor: Paula Gałązka
Najlepsi pracodawcy w kujawsko-pomorskim

Poznaliśmy laureatów konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023". Podczas Gali, która odbyła się 7 czerwca 2024 r., w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy, zostały wręczone wyróżnienia dla najlepszych pracodawców w województwie.

Konkurs promuje pracodawców z regionu, którzy rozwijają swoje przedsiębiorstwa w oparciu o najwyższe kompetencje i stabilne relacje z pracownikami, kierują się w działalności społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz innowacyjnością.

Kapituła konkursowa wyłoniła laureatów z ponad 170 nominacji w czterech kategoriach: Mikroprzedsiębiorca, Mały Przedsiębiorca, Średni Przedsiębiorca oraz Duży Przedsiębiorca.

Wśród laureatów znalazły się 3 toruńskie firmy:

 • Wyróżnienie w kategorii Mikroprzedsiębiorca za innowacyjne osiągnięcia w transferze nauki do biznesu i rozwijanie kadry w obszarze nowych technologii w medycynie otrzymało Akademickie Centrum Badań AKAMED Sp. z o.o.
 • Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023” w kategorii Średni Przedsiębiorca za rozwiązania sprzyjające recyklingowi i zmniejszaniu śladu węglowego opakowań dla branży spożywczej przy jednoczesnej dbałości o bezpieczne i przyjazne miejsca pracy otrzymała firma PAK Sp. z o.o.
 • Wyróżnienie w kategorii Średni Przedsiębiorca za rozwój specjalistycznych miejsc pracy w połączeniu z promowaniem transformacji energetycznej, profilaktyki zdrowotnej i społecznej odpowiedzialności biznesu otrzymała Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Oddział w Toruniu

fot. www.pracodawcy.info.pl i CWB

Najczęściej czytane aktualności

 • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
 • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
 • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
 • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
 • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
 • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
 • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
 • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.