Nabór na dyrektora ZPO | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Nabór na dyrektora ZPO

Miasto
Data publikacji: 14 maja 2022
Autor: Magdalena Winiarska
Na zdjęciu: Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy im. ks. J. Popiełuszki w Toruniu.

Do 1 czerwca 2022 r. trwa konkurs na stanowisko dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. ks. J. Popiełuszki w Toruniu.

Kandydat lub kandydatka na to stanowisko musi spełniać wymagania formalne - zgodne z art. 46 ust. 2 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej, tj.:

 1. wykształcenie wyższe,
 2. wiedza i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. ks. J. Popiełuszki w Toruniu
 3. co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy,
 4. niekaralność - brak prawomocnego skazania za przestępstwo popełnione umyślnie.

Wśród wymagań pozostałych są m.in. posiadanie wiedzy w zakresie funkcjonowania administracji publicznej, w tym w szczególności samorządu terytorialnego czy umiejętność pozyskiwania środków zewnętrznych, w tym pomocowych UE w zakresie ochrony zdrowia.

Do wymaganych dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć koncepcję pracy na stanowisku dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. ks. J. Popiełuszki w Toruniu.

Ofertę należy przesłać do dnia 1 czerwca 2022 r. przesyłką pocztową lub kurierską na adres: Urząd Miasta Torunia ul. Wały gen. Sikorskiego 8, 87-100 Toruń, a na kopercie należy umieścić swoje imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego, a także adnotację o treści: "Konkurs na stanowisko dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. ks. J. Popiełuszki w Toruniu".

> > > Przejdź do treści ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. ks. J. Popiełuszki w Toruniu

Fot. Lech Kamiński


Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Zdjęcie przedstawia procesję Bożego Ciała przechodzącą obok Ratusza Staromiejskiego.
  Miasto
  8 czerwca 2023 roku w Toruniu odbyły się uroczystości związane z Bożym Ciałem. Uczestniczył w nich Prezydent Torunia Michał Zaleski.
 • Miasta hanzeatyckie spotkają się w Toruniu
  Kultura, Miasto
  22-25 czerwca 2023 roku Toruń będzie organizatorem 43. Międzynarodowego Zjazdu Miast Nowej Hanzy z udziałem 50 miast Europy.
 • Na zdjeciu: seniorzy siedzą przy stołach
  Miasto
  Już po raz siódmy Toruńska Senioriada połączy pokolenia – do udziału w wydarzeniu zapraszamy w niedzielę 11 czerwca 2023 r.
 • 45. Memoriał Grzegorza Duneckiego
  Miasto, Sport
  Ponad 400 zawodników wzięło udział w 45. Memoriale Grzegorza Duneckiego. Sportowe zmagania odbyły się 8 czerwca 2023 roku na Stadionie Miejskim w Toruniu. Organizatorem zawodów był Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń. Udział w zawodach zgłosiło 440 sportowców z klubów całej Polski. Lekkoatleci rywalizowali między innymi w biegach na dystansach 100...
 • Na zdjeciu: widok z góry na ceglane budynki zespołu staromiejskiego w Toruniu
  Kultura, Miasto
  Rozpoczynamy konsultacje społeczne, których celem jest opracowanie Planu Zarządzania Miejscem Światowego Dziedzictwa UNESCO dla średniowiecznego zespołu miejskiego Torunia.
 • Młotek sędziowski
  Miasto
  Do końca czerwca 2023 r. można zgłaszać kandydatów na ławników sądów rejonowych i okręgowych na kadencję 2024-2027.
 • Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Torunia poinformował o rozstrzygnięciu otwartych konkursów ofert na realizację działań z zakresu profilaktyki uzależnień.
 • Rozpoczął się nabór zgłoszeń obiektów do udziału w konkursie „Obiekt Roku – edycja 2021-2022”.
 • Rozpoczynamy konsultacje społeczne, których celem jest opracowanie Planu Zarządzania Miejscem Światowego Dziedzictwa UNESCO dla średniowiecznego zespołu miejskiego Torunia.
 • Ważna informacja dla podróżnych korzystających w komunikacji miejskiej w Toruniu. W czasie wydłużonego weekendu (8 -11 czerwca br.) zostaną wprowadzone zmiany. Poniżej szczegółowe informacje: 8 czerwca 2023 r. (czwartek – Boże Ciało): Ruch tramwajowy i autobusowy ograniczony: autobusy linii nr 19, 29, 32, 44, 113, 121 i 122 kursować będą według...
 • XIV Międzyszkolny Turniej Piłkarski „Pod Chmurką” dla klas I-III o Puchar Dyrektora Wydziału Sportu i Rekreacji UMT odbył się 5 czerwca 2023 roku na boisku sportowym Szkoły Podstawowej nr 17 im. gen. Józefa Bema przy ul. Rudackiej.
 • 22-25 czerwca 2023 roku Toruń będzie organizatorem 43. Międzynarodowego Zjazdu Miast Nowej Hanzy z udziałem 50 miast Europy.
 • 7 marca 2023 r. Szkoła Podstawowa Nr 10 w Toruniu wzięła udział w Międzynarodowym Konkursie „Mathématiques Sans Frontières" Junior (Matematyka Bez Granic).
 • Do udziału w bezpłatnych warsztatach tapicerskich w Kawiarence Naprawczej Stajnia zaprasza mieszkańców Torunia Szkoła Leśna na Barbarce.