www.torun.pl

Miasto Plus – nabór wolontariuszy

Miasto
Data publikacji: 07 września 2016
Autor: Sylwia Derengowska

Trwa nabór wolontariuszy chętnych do współpracy przy organizacji I. edycji Miasto Plus Forum Inteligentnych Miast i Nowoczesnych Technologii, które odbędzie się w Toruniu w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Na zgłoszenia czekamy do 14 września  2016 r.

Kto może zostać wolontariuszem?

 • Osoba aplikująca powinna mieć ukończony 18 rok życia i posiadać odpowiednie predyspozycje, takie jak: komunikatywność, odpowiedzialność, punktualność, systematyczność i pozytywne nastawienie i entuzjazm. Kandydaci powinni także: posiadać doświadczenie w podobnych przedsięwzięciach, posiadać umiejętność działania pod presją czasu i innych czynników, cechować się dużą dyspozycyjnością (w okresie: 19.09. – 22.09.2016). Organizatorzy poszukują około 15 osób.

Co należy zrobić, żeby się zgłosić?

 • odwiedzić stronę internetową: www.torun.pl,
 • odnaleźć ogłoszenie o naborze wolontariuszy (strona główna lub zakładka miasto) i zapoznać się z jego treścią,
 • pobrać formularz zgłoszeniowy i wypełnić wszystkie pola,
 • odesłać (wraz ze zdjęciem) na adres poczty elektronicznej: kontakt@torun.direct w terminie do 14 września 2016 roku.

Szczegółowe informacje udzielane będą wyłącznie osobom wybranym do współpracy.

Zadania realizowane w ramach współpracy świadczone będą w odniesieniu do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Polecamy oficjalną stronę wydarzenia: http://miasto.plus/ oraz oficjalny profil na FB: https://www.facebook.com/miasto.plus/

Formularz zgłoszeniowy

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Wiosna w kalendarzu i w plenerze - czas ruszyć z domu. Na weekend w Toruniu polecamy m.in. lekkoatletyczne mistrzostwa świata mastersów w Arenie Toruń, Afryka Reggae Festival w Od Nowie, Moscow City Ballet na Jordankach, Wiosenną Rowerową Masę Krytyczną i Powitanie Wiosny na Barbarce.
 • Miasto, Sport
  8. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters potrwają do 30 marca 2019 r. O medale walczy 4350 zawodników z 88 krajów.
 • Miasto
  Firma BIKEU Sp. z o.o. została wybrana w przetargu na operatora Toruńskiego Roweru Miejskiego. Miejski Zarząd Dróg dokonał wyboru nowego operatora spośród dwóch oferentów, którzy po wczorajszym wyroku Krajowej Izby Odwoławczej pozostali w grze. - Na tym etapie postępowania, wykonawcom służy odwołanie do KIO. Mają na to 10 od dzisiejszego wyboru -...
 • Inwestycje, Miasto
  W perspektywie finansowej 2014-2020 Gmina Miasta Toruń podpisała już 122 umowy o dofinansowanie na łączną kwotę ponad 647 mln zł.
 • Miasto
  21 marca 2019 r. prezydent Michał Zaleski spotkał się z mieszkańcami osiedla Jakubskie-Mokre. Dziesiąte z kolei spotkanie prezydenta z torunianami zamieszkującymi poszczególne osiedla odbyło się w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Bażyńskich 30/36.
 • Kultura, Miasto
  23 marca 2019 r. w teatrze Baj Pomorski prezydent Torunia Michał Zaleski nagrodził czworo pracowników teatru oraz wręczył listy gratulacyjne dyrektorom teatrów, instytucji oraz placówek oświatowych prowadzących zajęcia teatralne.
 • Konsorcjum szczecińsko-gdańskie zaprojektuje most tymczasowy w Toruniu. Wielkim krokami zbliża się remont mostu J. Piłsudskiego. Jak już informowaliśmy, będzie on podzielony na dwa etapy. W I etapie (realizacja II połowa 2019 roku)  planuje się rozbudowę półek przeprawy (na nich znajdują się ciągi piesze i rowerowe). W tym czasie  ruch na jezdni...
 • Od dnia 5 marca 2019 r. godz. 8:00 zmienia się organizacja przystanku autobusowego „Lipnowska”.
 • W sobotę 23 marca 2019 r. zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału we Wiosennej Rowerowej Masie Krytycznej.
 • 25 marca 2019 roku od godz. 21:10 tramwaje linii 1N będą kurowały objazdem przez ul. Broniewskiego, Reja, Bydgoską oraz plac Rapackiego.
 • Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 28 zwyciężyli w wojewódzkim finale turnieju „Jestem sprawny, sprawny miś”, który odbył się 18 marca 2019 roku w Bydgoszczy w hali Łuczniczka.
 • 23 marca 2019 roku odbyła się Gala Żeglarska Toruńskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, podczas której wręczono nagrody dzieciom i młodzieży za sukcesy w sezonie 2018. TOZŻ zrzesza 29 klubów i sekcji żeglarskich z Torunia, Grudziądza, Wąbrzeźna, Chełmna, Chełmży i Brodnicy. Siedziba związku znajduje się w Przystani Toruń, która jest bazą dla...
 • 21 marca 2019 roku Krajowa Izba Odwoławcza ostatecznie potwierdziła zasadność działań MZD w zakresie odrzucenia oferty Konsorcjum: WIM System Sp. z o.o. i Arkus&Romet Group Sp. z o.o. w przetargu na prowadzenie Toruńskiego Roweru Miejskiego.
 • W poniedziałek, 25 marca 2019 roku rusza budowa pierwszego z pięciu parkingów, które powstaną w sąsiedztwie nowo budowanej siedziby Sądu Rejonowego. Parking pomieści 50 aut i powstanie przy ul. Wały gen. Sikorskiego, na odcinku od ronda ZNP do ul. Gregorkiewicza.