www.torun.pl

Medale za długoletnią służbę

Miasto
Data publikacji: 21 października 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz

15 pracowników Urzędu Miasta Torunia otrzymało Medale za Długoletnią Służbę. Uroczysta dekoracja odbyła się w Ratuszu Staromiejskim.

Dekoracja nagrodzonych odbyła się 21 października 2019 roku w Ratuszu Staromiejskim. Odznaczenia w stopniu złotym, srebrnym i brązowym nadane urzędnikom przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę za długoletnią służbę państwową, wręczyli wojewoda kujawsko—pomorski Mikołaj Bogdanowicz i prezydent Torunia Michał Zaleski.

- Brązowe odznaczenia to dobry start i nadzieja na kolejne laury. Złote medale potwierdzają z kolei najwyższy poziom wykonywanej pracy, a właściwie służby, bo  pracownicy administracji samorządowej powołani są do tego, aby służyć swojej gminie. Każdy z nagrodzonych wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem, oddaniem i odpowiedzialnością. Serdecznie Państwu gratuluję i dziękuję za rzetelność, sumienność i za to, że swoją przyszłość wciąż wiążecie z pracą na rzecz Gminy Miasta Toruń - powiedział do zgromadzonych prezydent Michał Zaleski.

Odznaczenia otrzymali:

Mirosław Bulczyński, Wydział Środowiska i Zieleni = Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
Adam Manelski, Wydział Podatków i Windykacji - Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
Andrzej Osłowski, Wydział Architektury i Budownictwa - Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
Krzysztof Spaliński, Wydział Inwestycji i Remontów- Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
Piotr Winiarski, Wydział Gospodarki Komunalnej - Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
Jolanta Makuch, Wydział Księgowości – Srebrny Medal za Długoletnią Służbę,
Dorota Nawrocka, Wydział Geodezji i Kartografii - Srebrny Medal za Długoletnią Służbę,
Anna Niedziałkowska, Wydział Rozwoju i Programowania Europejskiego - Srebrny Medal za Długoletnią Służbę,
Grzegorz Bagiński, Biuro Obsługi Urzędu – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
Aleksandra Góra, Wydział Architektury i Budownictwa - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
Dawid Kołodzicki - Wydział Architektury i Budownictwa - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę, Agnieszka Mierzejewska, Wydział Podatków i Windykacji – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
Małgorzata Rudnicka, Wydział Architektury i Budownictwa - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
Edyta Sulińska, Biuro Toruńskiego Centrum Miasta - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
Łukasz Typek, Wydział Ewidencji i Zezwoleń - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę.

fot. Sławomir Kowalski

Najczęściej czytane aktualności

 • Inwestycje, Miasto
  27 lutego 2020 r. Rada Miasta przyjęła uchwałę w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej przy ul. Winnica. Dzięki niej powstaną dwa budynki mieszkalne wielorodzinne.
 • Kultura, Miasto, Sport
  Taki weekend jak ten przypada raz na cztery lata, dlatego warto skorzystać z oferty kulturalnej w Toruniu! Przed nami: Jazz Od Nowa Festival, finisaż Artuum Mobile, Kasia Kowalska w Jordankach oraz Mata w NRD.
 • Miasto
  27 lutego 2020 roku po ponad 26 latach dyrektor Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Krystyna Zaleska przeszła na emeryturę. Ostatniego dnia pracy zorganizowano spotkanie pożegnalne i przekazanie władzy następczyni wieloletniej dyrektor SSM. Od jutra zarządzać lecznicą będzie Justyna Wileńska.
 • Miasto
  W związku z nowymi informacjami dotyczącymi zarażenia koronawirusem w Europie i wzmożoną zachorowalnością na grypę Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Toruniu przypomina o zasadach profilaktyki zachorowań.
 • Miasto, Sport
  Już jutro 28 lutego 2020 roku zostaną ogłoszone wyniki Plebiscytu na „Sportowca Torunia 2019 Roku” podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Hotelu Filmar o godz. 19:00.
 • MZK
  Od marca 2020 r. zmienione zostaną rozkłady jazdy linii autobusów miejskich 10, 20, 24, 26, 34 i 40.
 • Gmina przeznaczy dotacje na prace konserwatorskie, restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytkach - tak zadecydowała na sesji 27 lutego 2020 r. Rada Miasta Torunia.
 • Budowa siedziby Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage została wpisana do Wieloletniej Prognozy Finansowej dla miasta Torunia na lata 2020-2050. Uchwałę w tej sprawie radni toruńscy przyjęli 27 lutego 2020 roku podczas 16. sesji Rady Miasta.
 • Od 17 lutego do 26 marca prezydent Torunia Michał Zaleski spotka się z mieszkańcami toruńskich osiedli. Prezydent zaprasza do rozmowy wszystkich torunian zainteresowanych sprawami miasta.
 • W sobotę 29 lutego 2020 roku Akademia Futsalu FC KJ Toruń zaprasza na „Dzień Otwarty”. Zajęcia rozpoczną się o godz. 10:00 w hali UCS UMK przy ul. Św. Józefa.
 • 27 lutego 2020 roku radni przyjęli miejski program polityki zdrowotnej „Qźnia zdrowia kids”. Poprzez jego realizację miasto chce walczyć z otyłością o nadwagą u dzieci i młodzieży.
 • 16. sesja Rady Miasta Torunia odbędzie się w czwartek 27 lutego 2020 r. od godz. 10:00 w sali nr 33 Urzędu Miasta Torunia (II piętro).
 • 29 lutego 2020 roku o godz. 10:00 po raz kolejny można będzie zwiedzić Fort VII z przewodnikiem – Marcinem Orłowskim. Ruszyły zapisy na to wydarzenie.
 • Zapraszamy na miejskie obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", które odbędą się 1 marca 2020 roku o godz. 12:00 pod pomnikiem przy Alei Solidarności.