www.torun.pl

Medale za długoletnią służbę

Miasto
Data publikacji: 21 października 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz

15 pracowników Urzędu Miasta Torunia otrzymało Medale za Długoletnią Służbę. Uroczysta dekoracja odbyła się w Ratuszu Staromiejskim.

Dekoracja nagrodzonych odbyła się 21 października 2019 roku w Ratuszu Staromiejskim. Odznaczenia w stopniu złotym, srebrnym i brązowym nadane urzędnikom przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę za długoletnią służbę państwową, wręczyli wojewoda kujawsko—pomorski Mikołaj Bogdanowicz i prezydent Torunia Michał Zaleski.

- Brązowe odznaczenia to dobry start i nadzieja na kolejne laury. Złote medale potwierdzają z kolei najwyższy poziom wykonywanej pracy, a właściwie służby, bo  pracownicy administracji samorządowej powołani są do tego, aby służyć swojej gminie. Każdy z nagrodzonych wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem, oddaniem i odpowiedzialnością. Serdecznie Państwu gratuluję i dziękuję za rzetelność, sumienność i za to, że swoją przyszłość wciąż wiążecie z pracą na rzecz Gminy Miasta Toruń - powiedział do zgromadzonych prezydent Michał Zaleski.

Odznaczenia otrzymali:

Mirosław Bulczyński, Wydział Środowiska i Zieleni = Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
Adam Manelski, Wydział Podatków i Windykacji - Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
Andrzej Osłowski, Wydział Architektury i Budownictwa - Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
Krzysztof Spaliński, Wydział Inwestycji i Remontów- Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
Piotr Winiarski, Wydział Gospodarki Komunalnej - Złoty Medal za Długoletnią Służbę,
Jolanta Makuch, Wydział Księgowości – Srebrny Medal za Długoletnią Służbę,
Dorota Nawrocka, Wydział Geodezji i Kartografii - Srebrny Medal za Długoletnią Służbę,
Anna Niedziałkowska, Wydział Rozwoju i Programowania Europejskiego - Srebrny Medal za Długoletnią Służbę,
Grzegorz Bagiński, Biuro Obsługi Urzędu – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
Aleksandra Góra, Wydział Architektury i Budownictwa - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
Dawid Kołodzicki - Wydział Architektury i Budownictwa - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę, Agnieszka Mierzejewska, Wydział Podatków i Windykacji – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
Małgorzata Rudnicka, Wydział Architektury i Budownictwa - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
Edyta Sulińska, Biuro Toruńskiego Centrum Miasta - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
Łukasz Typek, Wydział Ewidencji i Zezwoleń - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę.

fot. Sławomir Kowalski

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Święta Katarzyna wypiek rozpoczyna, a my startujemy z weekendem w Toruniu! Przed nami spotkania: muzyczne - 30. Blues Meeting, dramatyczne - Teatrów Jednego Aktora oraz projektantów i ilustratorów - GrafConf 2019.
 • Miasto
  Rozpoczęła się dyskusja nad projektem budżetu Torunia na 2020 r. Na sesji Rady Miasta Torunia 21 listopada 2019 r. odbyło się pierwsze czytanie dokumentu.
 • Kultura, Miasto
  Koncerty muzyczne, projekcje filmowe, wydarzenia poetyckie oraz artystyczne. 11-15 grudnia 2019 r. po raz szósty w Toruniu organizowane są Dni Grzegorza Ciechowskiego.
 • Miasto
  We wtorek 19 listopada 2019 r. pożegnaliśmy w Toruniu dr Romana Łyska. Znany toruński kardiolog zmarł 14 listopada 2019 r.
 • Miasto
  Pracownicy socjalni obchodzą swoje święto. Z tej okazji 20 listopada 2019 r. odbyło się uroczyste spotkanie w Ratuszu Staromiejskim.
 • Miasto
  Rozpoczynamy 2. etap konsultacji społecznych w sprawie rewitalizacji stawu przy ul. Poznańskiej. Spotkanie konsultatyjne odbędzie się 28 listopada 2019 r.
 • 21 listopada 2019 r. Rada Miasta przyjęła Plan Adaptacji Miasta Torunia do zmian klimatu do roku 2030.
 • Wzrosną opłaty za pobyt dziecka w żłobku - taką decyzję podjęli radni 21 listopada 2019 r.
 • Podczas 12. sesji radni w ramach pierwszego czytania zapoznali się z uchwałami dotyczącymi sposobu i zakresu usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych i ich zagospodarowania oraz regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasta Toruń.
 • Ponad 26,5 km dróg lokalnych zostanie zbudowanych bądź przebudowanych w latach 2010-2023. Podczas 12. sesji Rady Miasta przyjęty został „Program Budowy Dróg Lokalnych” na te lata.
 • "Rozstrzelana niepodległość. Ofiary zbrodni pomorskiej 1939 roku" to temat konferencji organizowanej w piątek 22 listopada 2019 r. przez Fundację Generał Elżbiety Zawackiej i Instytut Pamięci Narodowej Delegatura Bydgoszcz. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
 • Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na piernikowy festyn "Święta Katarzyna wypiek rozpoczyna…". Impreza odbędzie się w sobotę 23 listopada 2019 r. w godzinach 10.00–16.00 w Muzeum Toruńskiego Piernika przy ulicy Strumykowej 4.
 • W 2020 roku Toruń będzie świętował 100. rocznicę powrotu do wolnej Polski.
 • 28 listopada - 1 grudnia 2019 r. po raz dwunasty w Toruniu odbędzie się festiwal przyrodniczy „Sztuka Natury”.