www.torun.pl

Kopernik stawia połowę

Miasto
Data publikacji: 01 marca 2017
Autor: Maria Wesoła

12. edycja akcji Toruń Za Pół Ceny odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2017 r.

Przedostatni weekend kwietnia upłynie pod znakiem rabatów w klubach, kawiarniach, muzeach, instytucjach kultury i nauki, hotelach, hostelach, ośrodkach sportowych, sklepach, salonach piękności i wielu innych punktach usługowych na terenie całego Torunia. Akcja Toruń Za Pół Ceny, początkowo obejmująca głównie punkty na starówce, przez 11 edycji zyskała partnerów na terenie całego miasta, w tym galerii handlowych. Do akcji Toruń Za Pół Ceny chętnie dołączają również partnerzy z okolic - m.in. Wielkiej Nieszawki czy podtoruńskich Piwnic.

Oferta promocyjna partnerów, którzy biorą udział w akcji Toruń Za Pół Ceny obejmuje co najmniej 3 produkty bądź usługi ze stałej oferty partnera. Ceny tych produktów lub usług są obniżone o 50 procent przez cały weekend trwającej akcji - od piątku do niedzieli, w godzinach otwarcia punktów.

Obecnie trwa nabór zgłoszeń od partnerów, którzy chcą wziąć udział w kwietniowej edycji. Wszystkie firmy zainteresowane akcją powinny dostarczyć organizatorom:

1. wydrukowany, podpisany i zeskanowany regulamin akcji (regulamin w PDF)

2. wypełniony elektroniczne formularz zgłoszeniowy (formularz w DOC)

3. aktualny logotyp, zdjęcie i krótki opis firmy (elementy graficzne w .jpg/.pdf)

Czas nadsyłania zgłoszeń upływa 24 marca. Do tego czasu należy dostarczyć komplet dokumentów oraz materiałów na adres promocja.torun@zetgold.pl.

W 11. edycji akcji w październiku 2016 roku wzięło udział 194 partnerów. Na podstawie przeprowadzonej wśród uczestników ankiety, z ofert lokali skorzystało ponad 52 tysiące osób.

Niezbędne dokumenty zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje uzyskać można również bezpośrednio u organizatorów: 

 • Monika Dejnecka - Projektant działań promocyjnych Radio ZET Gold - e-mail: monika.dejnecka@zetgold.pl, tel. 505 157 826 
 • Paweł Czyża - Wydział Promocji Urzędu Miasta Torunia, e-mail: p.czyza@um.torun.pl, tel. 56 61 18 708
Działa już nowa strona internetowa akcji, www.torunzapolceny.pl, na której na bieżąco pojawiają się oferty partnerów 12.edycji.

W kwietniu wszystkie drogi prowadzą do Torunia - Kopernik stawia połowę!

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto, Sport
  Od 27 stycznia do 9 lutego 2020 r. przypadają ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim. Na dzieci, spędzające ten czas w Toruniu, czeka wiele atrakcji sportowych, kulturalnych oraz edukacyjnych.
 • Kultura, Miasto
  Białe wakacje tuż, tuż, a my rozpoczynamy je jeszcze wcześniej - przed nami impreza “Ferie na start!”. Oprócz zabawy na lodzie w ten weekend witamy Chiński Nowy Rok w Ratuszu Staromiejskim, słuchamy Alicji Majewskiej w Jordankach oraz Freygish Orchestry w Dworze Artusa. Osobom o mocnych nerwach polecamy natomiast nocne zwiedzanie Zamku...
 • Miasto
  Ruszył nabór wniosków do udziału w programie pn. „Mieszkania na wynajem dla osób starszych i niepełnosprawnych”. Dokumenty można składać od 24 stycznia do 14 lutego 2020 r. w Biurze Mieszkalnictwa przy ul. Legionów 220.
 • Miasto
  W Ratuszu Staromiejskim w Toruniu 24 stycznia 2020 r. odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
 • Biznes, Miasto
  Budynek biurowy wraz z halą magazynową i warsztatem firmy Rollstick powstanie w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej „Toruń-Wschód”. To inwestor, który kupił pierwszą działkę przeznaczoną dla małych i średnich przedsiębiorstw w rejonie ulicy Przelot w sąsiedztwie węzła autostradowego.
 • Drogi, Inwestycje
  W związku z budową kanalizacji od 27 stycznia br. zostanie wprowadzone ograniczenie ruchu na ul. Szosa Chełmińska.
 • Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu uruchomił dostępną dla klientów indywidualnych, samoobsługową stację paliw. Z okazji otwarcia na klientów czekają niespodzianki - atrakcyjne ceny paliwa, upominki, a na najszybszych - karty podarunkowe na kolejne tankowanie..
 • Cztery dni uroczystych wydarzeń i tysiące mieszkańców biorących w nich udział – tak najkrócej można podsumować inaugurację obchodów 100. rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski.
 • Zwieńczeniem obchodów setnej rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski był koncert z udziałem Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz takich gwiazd, jak Piotr Cugowski, Michał Szpak, Kasia Wilk. W Arenie Toruń w wyjątkowej aranżacji wybrzmiały największe polskie przeboje ostatniego stulecia.
 • Inwestycyjna ofensywa w Toruniu trwa. 900 m kw. powierzchni magazynowej i 800 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej - tak będzie wyglądała nowa siedziba firmy Gastroparts Spółka Jawna, która powstanie na toruńskim lewobrzeżu.
 • Na tzw. osiedlu Jar gotowe są dwa budynki z mieszkaniami przeznaczonymi dla osób starszych i niepełnosprawnych.
 • Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do projektu edukacyjnego „Projekt z ZUS” skierowanego do uczniów szkół podstawowych.
 • Nowa aplikacja, dzięki której mieszkańcy mogą zgłaszać problemy i usterki pojawiające się w przestrzeni miejskiej - "Dbam o miasto" ruszyła 14 stycznia 2020 r.
 • W najbliższą sobotę 25 stycznia 2020 r. w Arenie Toruń odbędzie się II Ogólnopolski Halowy Mityng Lekkoatletyczny U-14 i U-16 pamięci Ireny Szewińskiej. Organizatorem imprezy jest Miejski Klub Lekkoatletyczny.