Konkurs na identyfikację ECFC | www.torun.pl

Konkurs na identyfikację ECFC

Kultura, Miasto
Data publikacji: 07 stycznia 2021
Autor: Adrian Aleksandrowicz
Na zdjęciu: logo festiwalu Camerimge na wizualizacji przestrzennej przed CKK Jordanki

Do 31 stycznia 2021 roku projektanci i graficy z całego świata mogą przesyłać portfolio w konkursie na identyfikację wizualną dla Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage. Konkurs skierowany jest do artystów z całego świata.

Europejskie Centrum Filmowe Camerimage – instytucja współorganizująca festiwal filmowy EnergaCAMERIMAGE oraz Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej poinformowały o ogłoszeniu otwartego konkursu, który został podzielony na dwa etapy. W pierwszym, swoje portfolio mogą przesyłać projektanci i studia graficzne z całego świata. Kapituła, w której skład wejdą m.in.  Jonathan Barnbrook, Erik Kessels, dr Marcin Władyka i Marek Żydowicz, wybierze maksymalnie pięć podmiotów, które zostaną zaproszone do odpłatnego przygotowania projektów konkursowych. Decyzja komisji konkursowej ma zapaść do 15 lutego 2021 roku. Następnie wybrane pracownie do końca marca będą musiały przygotować swoje projekty. Organizatorzy deklarują, że zwycięzców poznamy do 15 kwietnia 2021 roku.

Identyfikacja wizualna, która jest przedmiotem konkursu, będzie miała szerokie zastosowanie w komunikacji jeszcze przed powstaniem samego centrum, m.in. w celu komunikacji konkursu architektonicznego.

Więcej informacji i dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za przebieg konkursu można znaleźć na stronie internetowej Europejskiego Centrum Filmowego – kliknij tutaj, aby przejść do strony.

fot. Wojtek Szabelski

Najczęściej czytane aktualności

 • Tabliczki informacyjne na budynku Powiatowego Urzędu Pracy
  Miasto
  Od 1 stycznia 2021 roku odbywa się rekrutacja uczestników projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Toruniu”, którego realizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia.
 • Na zdjęciu: alejka w zrewitalizowanym Parku Glazja
  Eko
  W poniedziałek 25 stycznia 2021 roku o godz. 19:45 na antenie TVP Bydgoszcz zaplanowano emisję filmu edukacyjnego pt. „Czyste Energia – czyste środowisko”.
 • Grafika informująca o programie Rodzina 500 Plus
  Miasto
  Od 1 lutego 2021 r. można składać wnioski o wypłatę świadczenia 500+ przez kolejny rok, w okresie od czerwca 2021 do maja 2022 r.
 • Na zdjęciu: Kafka Jaworska
  Koronawirus
  Dyrektorka Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest jest kolejną osobą, która wyjaśnia, dlaczego zaszczepi się przeciwko COVID-19, kiedy tylko będzie taka możliwość.
 • Na zdjęciu: grafika z danymi epidemicznymi
  Koronawirus
  W ciągu ostatniej doby w Toruniu przybyło 25 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. 48 osób wróciło do zdrowia.
 • Na zdjęciu samochody stoją przed skrzyżowaniem, pada deszcz
  Drogi, Miasto
  Wieczorem w niedzielę 24 stycznia i rano w poniedziałek 25 stycznia w Toruniu może wystąpić oblodzenie – przestrzega kierowców i pieszych Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego. Prognozuje się zamarzanie nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem oraz miejscami mokrego śniegu. Oblodzenie wystąpić ma dzisiaj (24.01.2021...
 • W niedzielę 24 stycznia 2021 roku w Toruniu potwierdzono 39 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.
 • Więcej grup zawodowych, które mogą skorzystać z pobytu w hotelu, dookreślenie, kto może zaszczepić się w I etapie, zmiany w zakazie zgromadzeń – 23 stycznia 2021 r. weszło w życie nowe rozporządzenie dot. ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z epidemią.
 • Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega o możliwym oblodzeniu nawierzchni dróg i chodników w najbliższych godzinach.
 • Podczas 26. sesji Rady Miasta Torunia prezydent Michał Zaleski przekazał radnym szereg informacji dotyczących aktualnej sytuacji epidemicznej i funkcjonowania miasta.
 • W sobotę 23 stycznia 2021 roku w Toruniu potwierdzono 95 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Jeden mieszkaniec miasta zmarł przez COVID-19.
 • W 2021 roku Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia planuje realizację wielu usług i instrumentów rynku pracy. Zainteresowanych zachęcamy do sprawdzania oferty urzędu.
 • Osiem zestawów przedmiotów na aukcje przekazał toruńskiemu sztabowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prezydent Torunia Michał Zaleski. Dodatkowo dwa zestawy trafiły również od miasta na orkiestrowe aukcje UMK.
 • Miasto od wielu lat wspiera prowadzony przez Stowarzyszenie „Mateusz” Ośrodek Readaptacyjny w Toruniu. Informacji o udzielonej pomocy zabrakło jednak w medialnych wypowiedziach prezesa Waldemara Dąbrowskiego.