Konferencja z jubileuszem | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Konferencja z jubileuszem

Biznes, Miasto
Data publikacji: 02 października 2019
Autor: Magdalena Winiarska

W CKK Jordanki rozpoczęła się konferencja biznesowa „Firma Przyszłości” organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową. To wydarzenie dla przedsiębiorców otwartych na innowacje.

Konferencja odbywa się w dniu 2 października 2019 r. To już trzecia edycja tego wydarzenia, w tym roku połączona z 30-leciem istnienia Izby Przemysłowo-Handlowej. - Trzecia edycja konferencji „Firma Przyszłości” potwierdza, że to wydarzenie cieszy się już renomą i uznaniem. Warto kontynuować tę inicjatywę, w ramach której patrzymy na problemy globalizacji, ale i na innowacyjne przesłania i pomysły. Warto o tym pamiętać - bez innowacji nie ma szans na utrzymanie się na konkurencyjnym rynkupowiedział prezydent Michał Zaleski.

Izba Przemysłowo-Handlowa od 1989 r. wspiera lokalnych przedsiębiorców, dając im przestrzeń do budowania relacji biznesowych, szkoląc i pokazując dobre praktyki, które przyniosły sukces. Konferencja „Firma Przyszłości” tworzona jest z myślą o ludziach młodych, którzy prężnie wchodzą w świat biznesu. – Patrząc na salę, widzę, że 80% osób to są młodzi ludzie. Do was chcemy tę konferencję zaadresować, was chcemy zmobilizować do działania. Moje pokolenie w znacznej mierze swoją robotę wykonało, myśmy podgonili ten świat, który uznawany jest za czołówkę. Czas teraz na was, żebyście go dogonili i przegonili. Taka konferencja jak dzisiejsza służy temu, żeby wam było łatwiej to zadanie wykonać – zaapelował Henryk Dulanowski, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej.

Na uczestników konferencji czekają trzy bloki tematyczne: globalizacja, innowacje i marketing. Spotkanie w CKK Jordanki stanowi także szansę, by porozmawiać z partnerami w biznesie i nawiązać nowe relacje.

Wśród gości wydarzenia znaleźli się m.in. profesor Witold Orłowski, główny doradca ekonomiczny PwC, Janusz Niedźwiecki, przewodniczący Rady Nadzorczej Apator SA, Łukasz Kwiecień, wiceprezes Zarządu PKO TFI, czy Zyta Machnicka, CEO firmy Lightness.  Na scenie zaprezentują się zarówno eksperci, jak i przedsiębiorcy, którzy podzielą się swoim doświadczeniem. Organizator we współpracy z firmą Flex HR zadbał także o networking, aktywizując uczestników do zdobywania nowych kontaktów poprzez dedykowany konkurs.

Patronami honorowymi wydarzenia są Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Prezydent Miasta Torunia.

Fot. Sławomir Kowalski

Najczęściej czytane aktualności

 • 5. sesja Rady Miasta Torunia
  Miasto
  18 lipca 2024 r. o godz. 10.00 rozpocznie się 5. sesja Rady Miasta Torunia.
 • Kultura, Miasto
  Zabytek wraz z terenem przyległym zostanie przekazany umową użyczenia Toruńskiej Agendzie Kulturalnej. W pierwszym etapie na miejscu powstanie ogrodzenie, a cały teren zostanie objęty dozorem monitoringu. Wykonane zostaną również najpotrzebniejsze prace porządkowe i konserwacyjne.
 • Inwestycje, Miasto
  Prezydent Paweł Gulewski wręczył klucze rodzinom uprawnionym do wynajęcia lokalu mieszkalnego w budynku przy ul. Rolniczej 5-5A/7-7A w Toruniu. W budynku mieszczą się łącznie 72 mieszkania.
 • Toruńskie Gwiazdy 2024 - plakat
  Kultura, Miasto
  Podczas rozdania toruńskich nagród muzycznych z jubileuszowym koncertem wystąpi Sławek Uniatowski. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca 2024 r. o godz. 18:00 na scenie na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Szosa Lubicka do remontu
  Drogi, Miasto
  Miejski Zarząd Dróg w Toruniu poszukuje wykonawcy, który wykona remont ulicy Szosy Lubickiej wraz z remontem przejścia podziemnego na wysokości ulicy Piskorskiej. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 26 lipca br. Remont obejmie Szosę Lubicką na odcinku od ulicy Dziewulskiego do Olsztyńskiej wraz z remontem przejścia podziemnego na wysokości...
 • Na zdjęciu: trwa remont łazienki
  Miasto
  Jak co roku wakacje są czasem, kiedy w szkołach przeprowadzane są remonty. W 2024 roku wykonane zostaną prace za łącznie 9,5 mln zł.
 • Jak co roku wakacje są czasem, kiedy w szkołach przeprowadzane są remonty. W 2024 roku wykonane zostaną prace za łącznie 9,5 mln zł.
 • Miejski Zarząd Dróg poinformował, że dzisiaj (16.07.2024 r.) przeprowadzone zostaną prace związane z udrożnieniem i oczyszczeniem sieci kanalizacji deszczowej przy ul. Szosa Chełmińska.
 • - 16 lipca 2024 r. od godz. 13:00 w obszarach występowania prognozowanych silnych opadów deszczu z burzami, na mniejszych rzekach oraz w zlewniach zurbanizowanych na terenie miasta Toruń i powiatu toruńskiego mogą wystąpić gwałtowne wzrosty poziomu wody i podtopienia. Lokalnie w zlewniach kontrolowanych, w przypadku wystąpienia szczególnie...
 • Trwa konkurs „Wzorcowy zielony ogródek starówki”, w którym wyróżnione zostaną najciekawsze, najbardziej zielone i ukwiecone ogródki gastronomiczne znajdujące się na terenie zespołu staromiejskiego.
 • Spółka otworzyła swój punkt przy ul. Lelewela 9A. Firma z Wielkopolski, w przetargu organizowanym przez Miasto Toruń, zapłaciła za nieruchomość 2 700 000 zł.
 • Wtorek, 16 lipca 2024 r., zapowiada się burzowo. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla Torunia ostrzeżenie 2. stopnia.
 • 25 lipca 2024 roku (czwartek) odbędzie się V Międzynarodowy Wyścig Kolarski Kobiet Śladami Królewny Anny Wazówny. Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w dniu wydarzenia od godziny 0:00 do 20:00.
 • - We wtorek 16 lipca od godz. 12:00 do godz. 19:00 prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 31°C do 33°C - informuje Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.