Konferencja „Firma Przyszłości” | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Konferencja „Firma Przyszłości”

Biznes, Miasto
Data publikacji: 26 września 2023
Autor: Marcin Pryka

4 października 2023 r. w Toruniu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które skupi przedsiębiorców, innowatorów i liderów biznesu - konferencja "Firma Przyszłości". Organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu przy wsparciu Gminy Miasta Toruń i Centrum Wsparcia Biznesu, ta inspirująca konferencja ma na celu przybliżenie uczestnikom najnowszych trendów i strategii potrzebnych do sukcesu w zmieniającym się świecie biznesu.

Konferencja "Firma Przyszłości" to jedyne tego typu, stworzone z myślą o biznesie, wydarzenie w regionie mające służyć przekazaniu wiedzy. Wcześniejsze edycje tego eventu odniosły duży sukces, co potwierdzają wyniki ankiet przeprowadzonych wśród uczestników po wydarzeniu.

Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców z regionu, kadry zarządzającej oraz do każdej osoby zainteresowanej nowymi możliwościami i trendami, która jest otwarta na rozwój w prowadzeniu biznesu. Prelegenci są praktykami, którzy pokazują cienie i blaski prowadzenia przedsiębiorstwa. Konferencja jest również okazją do pokazania, jaką drogę przebył polski przedsiębiorca i jaką drogą będzie zmierzać w przyszłości nowoczesna firma.

Konferencja jest dla wszystkich uczestników darmowa.

Wyzwania dla biznesu, optymalizacja, nowe technologie, sztuczna inteligencja, odpowiedzialność społeczna, rachunek ekonomiczny. Te wszystkie elementy będą kluczowe dla funkcjonowania firm w najbliższych latach. Podczas szóstej edycji konferencji Firma Przyszłości w Toruniu na ten temat wypowiedzą się praktycy i eksperci.

To nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności biznesowych, ale także do nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Główne tematy obejmują: innowacje, nowoczesne technologie, zrównoważony rozwój biznesu, prawo, ekonomię czy marketing. Konferencja "Firma Przyszłości" będzie gościć wybitnych prelegentów z różnych dziedzin biznesu, w tym m.in.:

Marek Zuber – Ekonomista i analityk rynków finansowych. Od 2002 roku prowadzi działalność w zakresie sporządzania prognoz makroekonomicznych i rynkowych, analiz przedsiębiorstw i zarządzania finansami.

Kamil Kozieł – założyciel PrezArt, rekordzista w ilości napisanych wypowiedzi, scenariuszy czy slajdów. Jeśli zdarzyło Wam się kiedyś wysłuchać ciekawej prezentacji TEDx, to istnieje szansa, że to właśnie Kamil jest jej autorem.

Piotr Konieczny – ekspert ds. bezpieczeństwa, założyciel Niebezpiecznik.pl, od szesnastu lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu ich sieci przed atakami.

Martyna Tarnawska - Entuzjastka świata digital i nowych technologii, trenerka, facylitatorka i project managerka. Od 2015 roku projektuje procesy rozwojowe, produkty i usługi; facylituje warsztaty innowacji w metodyce Service Design i korzysta z narzędzi Design Thinking w codziennej pracy.

Patrycja Mikutaniec - Dyrektorka Departamentu Sprzedaży Indywidualnej i MŚP w LUX MED Sp. z o.o. Od ponad 20 lat związana ze sprzedażą usług - najpierw w branży Bankowej w potem poprzez udział w projekcie budowania nowego banku, gdzie jej głównym zajęciem była budowa struktur sprzedażowych.

Konferencja odbędzie się  w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Rejestracja jest już otwarta, a miejsca są ograniczone, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania udziału. Więcej informacji oraz możliwość rejestracji można znaleźć na stronie internetowej: www.firmaprzyszlosci.com.pl

Wydarzenie zostało dofinansowane z budżetu Gminy Miasta Toruń.

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: walka bokserska
  Miasto, Sport
  9 i 10 grudnia 2023 r. w hali tenisowej przy ul. Szosa Chełmińska odbędą się walki finałowe Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim.
 • Na zdjęciu: otwarcie Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim
  Miasto, Sport
  Od 4 do 10 grudnia 2023 r. Toruń jest stolicą boksu – rozpoczęły się Mistrzostwa Polski seniorek i seniorów w boksie olimpijskim.
 • Na zdjęciu; rzeźba mostu im. gen. E. Zawackiej wykonana w lodzie
  Miasto
  Jedną z atrakcji 10. rocznicy powstania mostu gen. Elżbiety Zawackiej było rzeźbienie mostu w lodzie. Spektakularna rzeźba stanęła na Rynku Staromiejskim.
 • Na zdjęciu: stół z kolorowymi papierami, przy nim siedzą dzieci podczas warsztatów
  Kultura, Miasto
  Przy ul. Kościuszki, w obrębie dawnych Młynów Richtera oficjalnie otworzono Młyn Kultury, w którym swoje miejsce znalazły trzy instytucje kulturalne, kierowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
 • Na zdjęciu: otwarty "Przewodnik astronomiczny po Polsce", widac dłonie trzymające tę otwartą książkę
  Miasto
  Premiera „Przewodnika astronomicznego po Polsce” przygotowanego na Rok Kopernika miała miejsce 9 grudnia 2023 r. w Ratuszu Staromiejskim.
 • Na zdjęciu: grupa osób, w tle most drogowy
  Drogi, Miasto
  Liczne grono torunianek i torunian wraz z prezydentem Michałem Zaleskim pozowało do wspólnej fotografii z mostem drogowym im. gen. Elzbiety Zawackiej w tle z okazji 10. rocznicy jego otwarcia.
 • Poznaliśmy laureatów 44. edycji konkursu plastycznego pn. „Moja przygoda w muzeum”. Organizatorem konkursu jest Muzeum Okręgowe w Toruniu.
 • 10 grudnia 2023 r. na Lodowisku Mentor Sport rozegrany zostanie coroczny turniej charytatywny Świąteczna Bitwa Gwiazd.
 • Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. 16 grudnia 2023 roku otwarte zostanie lodowisko sezonowe Przy Skarpie. Po dłuższej przerwie ponownie otwarte zostanie sezonowe lodowisko MOSiR, które znajduje się przy ul. Przy Skarpie 2. Pierwsi łyżwiarze będą mogli wejść na lód 16 grudnia 2023 roku. Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do...
 • Obywatele Ukrainy mogą skorzystać z bezpłatnej doraźnej pomocy psychologicznej.
 • Prezydent Torunia Michał Zaleski odwiedził z opłatkiem i upominkami toruńskie kluby seniora.
 • 9 i 10 grudnia 2023 r. w hali tenisowej przy ul. Szosa Chełmińska odbędą się walki finałowe Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim.
 • Od 10 lat białe łuki mostu im. gen. Elżbiety Zawackiej są nieodłącznym elementem panoramy Torunia. Rocznicę otwarcia drugiego toruńskiego mostu drogowego obchodzimy w ten weekend.
 • W najbliższą niedzielę, 10 grudnia 2023 r., w rejonie Motoareny odbędzie się impreza samochodowa „4. Toruńska Barbórka”. W związku z tym z ruchu na kilka godzin zostanie zmieniona organizacja ruchu.