II Otwarte Mistrzostwa Torunia w grze FIFA 21 | www.torun.pl

II Otwarte Mistrzostwa Torunia w grze FIFA 21

Data wydarzenia
-
baner wydarzenia
Opis wydarzenia: 

Trwa właśnie Euro 2020, więc podczas naszego Artus Festivalu, nie mogło zabraknąć sportowych emocji – kolejnej edycji Otwartych Mistrzostw Torunia w grze FIFA 21! Turniej rozgrywany w lipcu da nam namiastkę prawdziwych piłkarskich wrażeń.

Jeśli kochasz piłkę i e-sport zgłoś się do naszego turnieju! Zagraj i poczuj się jak gwiazdy światowej piłki: Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo czy Kylian Mbappé!

II Mistrzostwa Torunia w grę FIFA 21 to doskonała okazja do sprawdzenia swoich piłkarskich zdolności w grze na konsoli. Być może to właśnie Ty, po przejściu każdego szczebla rozgrywek, zostaniesz kolejnym Mistrzem Torunia w FIFA 21!

Losowanie grup odbędzie się 9 lipca 2021 roku w grupie wewnętrznej uczestników. Wyniki losowania zostaną przesłane drogą mailową.

Rozgrywki grupowe odbędą się w Dworze Artusa 10 lipca 2021 roku od godz. 11:00. Rozgrywki te wyłonią zawodników, którzy w systemie pucharowym już 11 lipca 2021 roku – w dzień finału EURO 2020 –powalczą o tytuł Mistrza Torunia w II edycji turnieju.

Warunkiem kwalifikacji do rozgrywek jest zakup biletu za pośrednictwem platformy sprzedaży online – GoOut.

Bilety: 25 zł

Data: 
06.11.2021 11:00 — 07.11.2021 18:00
Miejsce: 
Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6
Kategoria wydarzenia: 
Inne
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu biegacze dobiegają do mety na Rynku Staromiejskim
  Miasto, Sport
  Z Berlina do Kaliningradu – tak przebiega tegoroczna trasa Lions Charity Run. Na mapie charytatywnego biegu łączącego trzy państwa znalazł się także Toruń. Uczestnicy zawitali do naszego miasta 20 września 2021 r.
 • Na zdjęciu: fragment murów z odkrytymi kanałami deszczowymi
  Miasto
  Podczas prac prowadzonych na Bulwarze Filadelfijskim odkryto fragmenty XIX-wiecznych kanałów burzowych.
 • Na zdjęciu baner z uśmiechniętą kobietą i napisem Punkt Szczepień Toruń Plaza
  Koronawirus, Miasto
  Szczepienie podczas sobotnich zakupów? W Toruniu to możliwe! W każdy weekend września.
 • zdjęcie toruńskiego stoiska
  Biznes, Miasto
  Przedstawiciele Centrum Wsparcia Biznesu prezentują portfolio gospodarcze Torunia podczas XIII edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Największa impreza biznesowa Europy Centralnej odbywa się w Katowicach.
 • Pobierz regulamin strony “Mój Toruń” w serwisie Facebook.com
 • Grafika informująca o kampanii Złoty Wrzesień
  Miasto
  Miasto Toruń włącza się w kampanię „Złoty wrzesień”, która ma na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat nowotworów wieku dziecięcego.
 • W Toruniu w ciągu ostatniego tygodnia (13-19 września) potwierdzono 13 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nie zanotowano zgonów w wyniku tej choroby.
 • Przedsiębiorców prowadzących działalność w Toruniu lub okolicach - w imieniu organizatorów akcji - zapraszamy do przystąpienia do tegorocznej edycji „Toruń za pół ceny”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-10 października 2021 r.
 • W ramach VIII Kongresu Azjatyckiego odbędzie się panel energetyczny – udział w nim jest bezpłatny.
 • Po raz czwarty mieszkańcy Chełmińskiego Przedmieścia spotkali się na święcie swojego osiedla. Dzień Chełmionki obchodzony był 19 września 2021 r.
 • W niedzielę 19 września 2021 roku w SP nr 3 rozegrane zostały walki finałowe w jubileuszowym XXV Turnieju Bokserskim im. Zygmunta Krygiera.
 • Słynny Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej – Poznańskie Słowiki wystąpił 18 września 2021 r. w toruńskim Dworze Artusa.
 • Muzeum Twierdzy Toruń jest gospodarzem pikniku militarnego w weekend 18 i 19 września 2021 r.
 • W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju na Rynku Nowomiejskim odbył się coroczny piknik ekologiczny.