www.torun.pl

Gramy w bangery!

Data wydarzenia
-
logo Ksiaznicy Kopernikanskiej
Opis wydarzenia: 

Każdy gracz ma/miał w swojej kolekcji duże i wymagające gry. Często jednak trudno jest znaleźć do nich współgraczy lub zwyczajnie przegrywają one z lżejszymi i mniej wymagającymi tytułami z angielskiego tzw. „beer & pretzel games”. Bywa też inaczej: od niedawna jesteśmy zauroczeni grami i boimy się sięgnąć po duży tytuł. Mnóstwo reguł, instrukcja to prawdziwa ściana tekstu, wszystko nam się miesza.

Gramy w bangery! to impreza dla prawdziwych graczy-niemazgajów. Impreza nie dla dzieci. Przybywasz na wydarzenie z otwartą głową, ale i zerową znajomością tytułu, na który wcześniej się umówiłeś. Wytłumaczymy zasady, rozwiejemy wątpliwości i po prostu zagramy wspólnie w prawdziwe bangery.

Zasady imprezy:
• Gry, w które będziemy grali będą miały czas rozgrywki między 1,5 a 4 h.
• Na wydarzeniu imprezy publikujemy w osobnych postach imiona i nazwiska animatorów, tytuł prowadzonej rozgrywki, liczbę dostępnych miejsc. Animatorów i prowadzone przez nich rozgrywki publikować będziemy stopniowo bliżej daty imprezy, aż do 11 września. Jeżeli chcesz zostać animatorem i wolontariacko przeprowadzić rozgrywkę skontaktuj się z nami: m.pitulski@ksiaznica.torun.pl
• Od 12 września zgłaszamy się pod konkretnym postem na wydarzeniu „GRAMY W BANGERY!” (postem dotyczącym danego tytułu), na który chcemy się zapisać. Zgłoszenia poczynione przed tym terminem będą nieważne. Zgłoszenie należy traktować jak świętość. Oznacza to, że jeśli zapiszemy się do jakiejś rozgrywki to jest 99% szans, że punktualnie przyjdziemy na miejsce z gotowością do grania! Wyobraźcie sobie minę animatora, który zarywał noce spędzając je na przyswajaniu ściany reguł, natrudził się rozstawiając grę, a ostatecznie zapisani na jego rozgrywkę gracze się nie pojawili…
• Impreza startuje 19 września 2020 o godz. 17.00. Spóźnienie większe niż 15 minut wyklucza Cię z gry!

UWAGA! W imprezie biorą udział tylko animatorzy i zapisani wcześniej uczestnicy poszczególnych rozgrywek. W związku z tym impreza ma charakter zamknięty. Podczas imprezy obowiązywały będą zasady sanitarne przewidziane na ten okres.

Uwaga! Tym razem starujemy o 17.00 czyli godzinę wcześniej niż na poprzednich imprezach z cyklu "Gramy w bangery!".

Data: 
19.09.2020 17:00
Miejsce: 
ul. Słowackiego 8
Kategoria wydarzenia: 
Inne
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Eko, Miasto
  Trwa realizacja projektu obywatelskiego, w ramach którego w Toruniu pojawią się tzw. zielone przystanki komunikacji miejskiej. Gotowa jest koncepcja projektowa.
 • Na zdjęciu: budynek Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu
  Kultura, Miasto
  Krzysztof Stanisławski 1 października 2020 roku obejmie stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.
 • Na zdjęciu: tramwaj jadący po ulicach miasta
  MZK
  W najbliższą sobotę 26 września 2020 r., w związku z zawodami żużlowymi na Motoarenie, uruchomiony zostanie dodatkowy kurs tramwaju linii nr 5.
 • Na zdjęciu: gala Festiwalu Camerimage 2019 na toruńskich Jordankach
  Kultura, Miasto
  Radni wyrazili zgodę na zmiany w budżecie miasta na rok 2020 i w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020-2050. Dotyczyły one przesunięć w finansowaniu Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage. Władze ECF zwróciły się z prośbą o zgodę na wykorzystanie 1 miliona złotych z dotacji celowej na wydatki inwestycyjne, a nie na organizację...
 • Miasto
  Co roku w ostatnią niedzielę września przypada Międzynarodowy Dzień Głuchych. To okazja do przypomnienia o potrzebach i problemach osób dotkniętych utratą słuchu.
 • 22. sesja Rady Miasta Torunia - ekran monitora na tle banera Toruń
  Miasto
  Radni podczas sesji Rady Miasta 24 września przegłosowali stanowisko ws. treści budżetu na rok 2021.
 • Koncerty klasyczne i rozrywkowe, Noc Naukowców w Młynie Wiedzy, jesienne wycieczki miejskie i podmiejskie, a dla dzieciaków przegląd filmów w CSW - to tylko mały wyjątek z tego, co będzie się działo w ten weekend w toruńskiej kulturze. A w sporcie decydujący mecz o awans do PGE Ekstraligi rozegra Apator Toruń.
 • Toruńscy radni zgodzili się na wydłużenie kadencji organów pomocniczych Gminy Miasta Toruń.
 • 85 billboardów promujących potencjał gospodarczy Torunia zostanie odśłoniętych w 10 polskich miastach w ramach projektu „Invest in BiT CITY2”.
 • 1 października 2020 roku w Dworze Artusa odbędzie się tegoroczny koncert Fundacji Platon. Gwiazdą wieczoru będzie zespół KROKE.
 • Toruńscy radni podczas sesji 24 września 2020 roku przyjęli uchwałę w sprawie nadania parkowi w obrębie al. Niezależnego Zrzeszenia Studentów, al. Jana Pawła II, ulic: Chopina i Tujakowskiego oraz al. 500-lecia nazwy „Park 100-lecia Powrotu Torunia do Wolnej Polski”.
 • Radni jednogłośnie wyrazili zgodę na zmianę wysokości stawek podatków od środków transportowych i podatków od nieruchomości.
 • Wieloletni dyrektor Muzeum Okręgowego w Toruniu Marek Rubnikowicz otrzyma Medal "Za zasługi dla Miasta Torunia" na wstędze – tak jednogłośnie zdecydowali radni podczas 22. sesji Rady Miasta Torunia 24 września 2020 r.
 • W poniedziałek 28 września 2020 r. zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie pl. Niepodległości.