3 czerwca 2026 r. uczniowie klas IV ze Szkoły Podstawowej nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 7 wzięli udział w lekcji samorządowej w sali obrad Rady Miasta Torunia. W pracę Urzędu Miasta oraz radnych wprowadzili ich: sekretarz miasta Przemysław Kuczkowski, randa Agnieszka Wasita i były prezydent miasta Wojciech Grochowski. Fot. © UMT 2026, autor: Magdalena Winiarska, licencja: CC BY-NC 4.0









