Przedstawiciele biznesu, nauki, administracji i dyplomacji spotkali się dziś w Dworze Artusa podczas forum „Od potencjału do zysku: jak polskie firmy skutecznie zdobywają rynki azjatyckie”. Wydarzenie, organizowane w ramach XIII Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego, poświęcono możliwościom rozwoju eksportu i współpracy gospodarczej z krajami Azji. Organizatorami forum są Towarzystwo Azji i Pacyfiku, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu.
Fot. © UMT 2026, autor: Wojtek Szabelski, licencja: CC BY-NC 4.0
Pozostała liczba zdjęć:









