Film promocyjny #bizneswtoruniu | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Film promocyjny #bizneswtoruniu

Biznes, Miasto
Data publikacji: 16 czerwca 2020
Autor: Magdalena Winiarska

Centrum Wsparcia Biznesu przygotowało film prezentujący  toruński krajobraz biznesowy. Produkcja będzie promować miasto wśród potencjalnych inwestorów.

#bizneswtoruniu to dynamiczna, artystyczna impresja pokazująca Toruń na wielu płaszczyznach: gospodarki, pracy, nowych technologii, komunikacji. Trwa niecałą minutę i zawiera zdjęcia z kilkunastu lokalizacji przemysłowych, logistycznych, otoczenia biznesowego. Prezentuje potencjał Torunia i jego mocne strony jako miasta przyjaznego inwestorom. Za realizację filmu odpowiada Slash Films. To element prowadzonej przez Centrum Wsparcia Biznesu kampanii promującej Toruń jako dynamiczne  ośrodek gospodarczy z perspektywami rozwoju, zapleczem intelektualnym i bazą działających w mieście partnerów biznesowych. - Film ma promować Toruń pod kątem lokowania biznesu w mieście, aby inwestorzy przyjeżdżali tutaj, zakładali nowe przedsiębiorstwa i tworzyli miejsca pracy. Toruń to naprawdę dobre miejsce dla biznesu. Produkcja ma dwie funkcje, pierwsza to promocja potencjału gospodarczego, a druga to podsumowanie akcji #wracamydonormalnosci - podkreśla Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Kampania promocyjna #bizneswtoruniu opiera się w dużej części na video content marketingu, który ma potencjał do zwiększania widoczności i rozpoznawalności marki miast. Badania udowadniają, że użytkownik internetu jest nastawiony na odbiór materiałów wideo, a teksty zaczynają mieć mniejsze znaczenie. Treści w formie wideo dużo bardziej angażują odbiorcę, ich rozpowszechnianie jest darmowe i ogólnodostępne, można w nich ciekawiej zaprezentować potencjał miasta, które zostanie lepiej zapamiętane przez odbiorcę. Taka strategia promocji Torunia jest niezwykle istotna w sytuacji zagrożenia spowolnieniem gospodarczym spowodowanym epidemią koronawirusa. Film pokazuje mocne strony miasta i to, że biznes w Toruniu  wraca do normalności.

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  W ramach obchodów Roku Mikołaja Kopernika w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się trzecia edycja konkursu ortograficznego "Dyktando Toruńskie". Uczniowie szkół podstawowych zawalczyli o Złote, Srebrne i Brązowe Pióro Prezydenta Miasta Torunia.
 • Zbiórka do puszek w ramach WOŚP w Toruniu
  Miasto
  Toruńskie sztaby działające w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w rozliczyły już tegoroczną zbiórkę. Dzięki mieszkańcom Grodu Kopernika udało się zebrać fantastyczną kwotę.
 • Zamek Dybów zatopiony w oprawie zieleni, fot. Lech Kamiński
  Miasto
  Brzegiem Wisły przy Forcie X i ruinach zamku Dybów powiedzie w sobotę 25 marca 2023 r. piesza wycieczka z cyklu "Wędrówki rodzinne z PTTK".
 • Miasto
  21 marca obchodzimy światowy dzień solidarności z osobami z trisomią 21. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym!
 • Miasto
  Od kwietnia 2023 r. uzyskanie dofinansowania będzie możliwe w pełni online za pomocą nowego systemu iPFRON+ umożliwiającego uzyskiwanie wsparcia PFRON bez wychodzenia z domu.
 • Tereny na sprzedaż na lewobrzeżu
  Biznes, Miasto
  Grunty znajdują się przy ul. Łódzkiej 148, Włocławskiej 103 oraz Podgórskiej 36–40 i Dwernickiego 3-7.
 • Brzegiem Wisły przy Forcie X i ruinach zamku Dybów powiedzie w sobotę 25 marca 2023 r. piesza wycieczka z cyklu "Wędrówki rodzinne z PTTK".
 • 22-23 marca 2023 r. odbędzie się Wampiriada UMK. W tym roku, z okazji 550. rocznicy urodzenia Mikołaja Kopernika, akcja nosi tytuł "Wstrzymaj siebie i rusz czyjąś ziemię".
 • W sobotę 25 marca o godz. 16:00 tradycyjnie z Rynku Nowomiejskiego wyruszy Wiosenna Rowerowa Masa Krytyczna, która w 550. rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika odbędzie się pod hasłem: Kręcimy wokół słońca!
 • Toruńskie sztaby działające w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w rozliczyły już tegoroczną zbiórkę. Dzięki mieszkańcom Grodu Kopernika udało się zebrać fantastyczną kwotę.
 • 21 marca obchodzimy światowy dzień solidarności z osobami z trisomią 21. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym!
 • Toruński Ogród Zoobotaniczny zaprasza na wystawę "Niezwykły świat owadów". Otwarcie w pierwszy dzień wiosny, 21 marca 2023 r.
 • Prezydent Torunia przyznał stypendia sportowe na 2023 rok dla zawodników i trenerów, którzy w ubiegłym roku osiągnęli wysokie wyniki na arenach krajowych i międzynarodowych.
 • Od soboty 18 marca 2023 r. od godzin porannych zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania Szosy Chełmińskiej z ul. Grudziądzką.