Film promocyjny #bizneswtoruniu | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Film promocyjny #bizneswtoruniu

Biznes, Miasto
Data publikacji: 16 czerwca 2020
Autor: Magdalena Winiarska

Centrum Wsparcia Biznesu przygotowało film prezentujący  toruński krajobraz biznesowy. Produkcja będzie promować miasto wśród potencjalnych inwestorów.

#bizneswtoruniu to dynamiczna, artystyczna impresja pokazująca Toruń na wielu płaszczyznach: gospodarki, pracy, nowych technologii, komunikacji. Trwa niecałą minutę i zawiera zdjęcia z kilkunastu lokalizacji przemysłowych, logistycznych, otoczenia biznesowego. Prezentuje potencjał Torunia i jego mocne strony jako miasta przyjaznego inwestorom. Za realizację filmu odpowiada Slash Films. To element prowadzonej przez Centrum Wsparcia Biznesu kampanii promującej Toruń jako dynamiczne  ośrodek gospodarczy z perspektywami rozwoju, zapleczem intelektualnym i bazą działających w mieście partnerów biznesowych. - Film ma promować Toruń pod kątem lokowania biznesu w mieście, aby inwestorzy przyjeżdżali tutaj, zakładali nowe przedsiębiorstwa i tworzyli miejsca pracy. Toruń to naprawdę dobre miejsce dla biznesu. Produkcja ma dwie funkcje, pierwsza to promocja potencjału gospodarczego, a druga to podsumowanie akcji #wracamydonormalnosci - podkreśla Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Kampania promocyjna #bizneswtoruniu opiera się w dużej części na video content marketingu, który ma potencjał do zwiększania widoczności i rozpoznawalności marki miast. Badania udowadniają, że użytkownik internetu jest nastawiony na odbiór materiałów wideo, a teksty zaczynają mieć mniejsze znaczenie. Treści w formie wideo dużo bardziej angażują odbiorcę, ich rozpowszechnianie jest darmowe i ogólnodostępne, można w nich ciekawiej zaprezentować potencjał miasta, które zostanie lepiej zapamiętane przez odbiorcę. Taka strategia promocji Torunia jest niezwykle istotna w sytuacji zagrożenia spowolnieniem gospodarczym spowodowanym epidemią koronawirusa. Film pokazuje mocne strony miasta i to, że biznes w Toruniu  wraca do normalności.

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Od 12 do 14 lipca 2024 r. odbędzie się pierwsza edycja On The Move Music Festival.
 • Na zdjęciu: dużo osób idzie przez starówkę, po lewej stronie widać pomnik Mikołaja Kopernika, w tle kamienice
  Kultura, Miasto, Sport
  Moc muzycznych odsłon tego weekendu: On the Move Music Festival z gwiazdami, szanty, muzyka rodem z gór oraz z Azji, a także występ kapeli podwórkowej. A do tego trzy dni z tangiem.
 • Łukasz „Małpa” Małkiewicz otrzymał Medal Thorunium.
  Kultura, Miasto
  Łukasz „Małpa” Małkiewicz otrzymał Medal Thorunium. Było to pierwsze tego typu wyróżnienie przyznane przez Prezydenta Miasta Torunia Pawła Gulewskiego.
 • Burzowa niedziela
  Miasto
  Niedziela (14.07.2024 r.) w Toruniu zapowiada się burzowo. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia.
 • Na zdjeciu: prace budowlane na terenie zieleni
  Miasto
  Poniżej zamieszczamy list z apelem, który skierował prezydent Paweł Gulewski do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, Sambora Gawińskiego.
 • Fosa Zamkowa pełna muzyki
  Kultura, Miasto
  Za nami On The Move Music Festival. W ramach wydarzenia w Fosie Zamkowej zobaczyliśmy i usłyszeliśmy takich artystów jak Smolasty, Daria ze Śląska, Małpa, Rosalie i Vito Bambino.
 • Poniżej zamieszczamy list z apelem, który skierował prezydent Paweł Gulewski do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, Sambora Gawińskiego.
 • W związku ze spodziewanymi intensywnymi opadami deszczu dla Torunia wydano ostrzeżenie hydrologiczne.
 • W Toruniu zakończył się Speedway Ekstraliga Camp, w ramach którego treningi odbywali zawodnicy z całego świata.
 • Prezydent Torunia Paweł Gulewski wraz z urzędnikami wizytował 12 lipca 2024 r. plac budowy Szkoły Podstawowej nr 12 przy ul. Strzałowej.
 • Rekord Polski i 17 medali zdobyli reprezentanci Torunia podczas 34. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters. Zawody odbyły się 6-7 lipca 2024 r. na obiektach włocławskiego OSiR-u.
 • Moc muzycznych odsłon tego weekendu: On the Move Music Festival z gwiazdami, szanty, muzyka rodem z gór oraz z Azji, a także występ kapeli podwórkowej. A do tego trzy dni z tangiem.
 • Przypominamy, że w każdy wakacyjny weekend Bulwar Filadelfijski, na odcinku od Ślimaka Getyńskiego do Woli Zamkowej, jest wyłączony z ruchu samochodowego. Zamknięcie następuje w piątki o godz. 19:00. Na odcinku od Ślimaka Getyńskiego do ul. Żeglarskiej wprowadzony jest całkowity zakaz ruchu, natomiast od Woli Zamkowej do ul. Łaziennej obowiązuje...
 • W dzień upał, pod wieczór i w nocy burze – to prognoza pogody na piątek 12 lipca 2024 r.