Ferie na start! na Tor-Torze | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Ferie na start! na Tor-Torze

Miasto, Sport
Data publikacji: 24 stycznia 2023
Autor: Małgorzata Litwin
Plakat imprezy Ferie na start 2023

Ślizgawka przy muzyce, konkursy, animacje i zabawy ze sportowcami. W sobotę 28 stycznia 2023 r. zapraszamy o godz.15.30 na lodowisko Tor-Tor przy ul. Bema na imprezę FERIE NA START 2023! 

Podczas sportowej inauguracji białych wakacji w Toruniu przewidziano mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych. Na lodowisko wyjadą maskotki klubów sportowych z naszego miasta, a na uczestników czeka mnóstwo zabawy, konkursów i animacji. Nie zabraknie toruńskich hokeistów, z którymi będzie można rozegrać minispotkanie oraz wziąć udział w konkursie strzałów na bramkę. W wykonaniu łyżwiarskiego Teamu LeSoleil obejrzymy pokaz jazdy synchronicznej. Zaplanowano też warsztaty łyżwiarskie dla początkujących z Amandą Malkiewicz ze szkoły Ice&Roll. Nie zabraknie też poważniejszych tematów - będzie mowa o bezpieczeństwie podczas zimowych ferii i podstawach udzielania pierwszej pomocy.

Organizatorzy zadbali również o oprawę muzyczną eventu - pojawią się najnowsze radiowe hity, w rytm których można będzie wirować na lodzie. Na finał czeka nas prawdziwa karnawałowa dyskoteka. Na łyżwach, na butach, na lodzie lub przed sceną będziemy tańczyli gorące rytmy w samym środku zimy. Przygotowano też całą masę prezentów m.in. niespodzianki od Radia GRA i Miasta Toruń.

Pamiętajcie, że wcale nie trzeba umieć jeździć na łyżwach, aby się z nami bawić oraz, że na miejscu będzie możliwość wypożyczenia łyżew. Wstęp na wydarzenie dla dzieci i młodzieży jest bezpłatny.

FERIE NA START 2023 – ślizgawka na Tor-Torze
Miejsce: Lodowisko Tor-Tor, ul. Gen. J. Bema
Data: sobota 28 stycznia 2023  godz. 15.30-17.30

Na imprezę zapraszają Wydział Sportu i Rekreacji UM Torunia oraz Stowarzyszenie GOSPORT!

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Kobiety odśnieżajace chodnik przed sklepem
  Drogi, Miasto
  W związku z obfitymi opadami śniegu przypominamy, że obowiązek odśnieżania dotyczy nie tylko służb miejskich, ale także innych właścicieli i zarządców nieruchomości na terenie Torunia.
 • Mężczyzna w żółtej kurtce puka do drzwi
  Miasto
  Od soboty 4 lutego 2023 r. w Toruniu rozpocznie się akcja roznoszenia decyzji wymiarowych w sprawie podatków lokalnych na rok 2023.
 • Zdjęcie przedstawia lód na chodniku.
  Miasto
  Po intensywnych opadach śniegu przyjdzie oblodzenie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia dla Torunia.
 • Plakat z rodziną, dzieckiem i telefonem z aplikacją mobilną ZUS
  Miasto
  Duże zainteresowanie świadczeniem 500+. Do ZUS napłynęło już prawie 670 tys. wniosków.
 • Baner 550-lecia Mikołaja Kopernika przed wejściem do sali sesyjnej Rady Miasta Torunia
  Miasto
  Rozpatrzenie uchwały w sprawie zasad udzielania dotacji konserwatorskich będzie jedynym punktem sesji Rady Miasta Torunia 9 lutego 2022 r.
 • Piaskarka na zaśnieżonych Wałach gen. Sikorskiego
  Drogi, Kultura
  W związku z intensywnymi opadami śniegu 3 lutego 2023 roku na toruńskie drogi ruszyły piaskarki i ciągniki.
 • Narodowy Bank Polski 9 lutego 2023 r. wprowadzi do obiegu kolekcjonerski banknot oraz srebrną monetę kolekcjonerską poświęcone Mikołajowi Kopernikowi.
 • Część wydziałów Urzędu Miasta Torunia zmieniła swoje dotychczasowe siedziby. Poniżej wykaz aktualnych lokalizacji.
 • Ostrzeżenie będzie obowiązywało od 2 lutego 2023 roku od godziny 19:00 do 3 lutego 2023 roku do godziny 09:00.
 • Od poniedziałku 6 lutego 2023 r. zostanie otwarte po przebudowie przejście dla pieszych na Szosie Chełmińskiej w rejonie Trasy Średnicowej Północnej przy ul. Wybickiego.
 • Najlepsze prace udekorują torty, które pojawią się 18 lutego 2023 roku podczas imprezy urodzinowej Mikołaja Kopernika.
 • Prawne aspekty funkcjonowania samorządów były tematem konferencji samorządowej, jaka odbyła się 1 lutego 2023 r. w Centrum Innowacyjnej Edukacji. Gościem spotkania był minister ds. samorządu terytorialnego Włodzimierz Tomaszewski.
 • Przeciwdziałanie nałogom i patologiom społecznym to cele programu "Profilaktyka Uzależnień", prowadzonego przez Fundację Pomocy Samotnym Matkom w Toruniu.
 • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia prowadzi nabory wniosków na formy wsparcia, które realizowane są w ramach środków pochodzących z Funduszu Pracy.