FC KJ Toruń szuka zawodników | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

FC KJ Toruń szuka zawodników

Miasto, Sport
Data publikacji: 26 maja 2020
Autor: Magdalena Winiarska

W sobotę 30 maja 2020 r. odbędzie się „trening otwarty”, który pomoże trenerowi FC KJ Toruń wyłonić nowych zawodników.

Tegoroczne rozgrywki Futsal Ekstraklasy zostały niestety storpedowane przez epidemię koronawirusa i zakończone przedwcześnie. Drużyna prowadzona przez Łukasza Żebrowskiego zakończyła rozgrywki na piątym miejscu, co w Klubie przyjęto z lekkim niedosytem, bo podobnie jak w latach poprzednich była szansa na kolejny medal Mistrzostw Polski dla Torunia. "Pomarańczowo-czarni" do "medalowej" pozycji stracili zaledwie trzy punkty.

Rozgrywki 2019/2020 to już jednak historia. Zarząd FC KJ Toruń i sztab szkoleniowy myśli już o kolejnym sezonie. Trener Łukasz Żebrowski chciałby utrzymać trzon medalowej drużyny. Wiadomo jednak, że zmiany w składzie będą.

Do kadry FC KJ Toruń mogą dołączyć młodzi, zdolni gracze stąd pomysł „treningu otwartego", który odbędzie się w hali bocznej Areny Toruń w sobotę 30 maja 2020 r. o godzinie 12:00.

- Jestem w Toruniu już 3 lata i chciałbym dalej przyczyniać się do rozwoju futsalu w Grodzie Kopernika. Od samemu początku obserwuje rozgrywki Studenckiej Ligi Piątek Piłkarskich czy Toruńskiej Ligi Szóstek Piłarskich. Rozgrywki stoją na wysokim poziomie, a w drużynach tam występujących jest sporo młodych i utalentowanych zawodników. Chcemy dać im szansę rozwoju i możliwość sprawdzenia się - mówi Łukasz Żebrowski, który, przypomnijmy, został wybrany Trenerem Roku w Plebiscycie na „Sportowca Torunia 2019".

Zaproszenie na casting do FC KJ Toruń adresowane jest do zawodników powyżej 16. roku życia, którzy nie boją się nowych wyzwań i rywalizacji na najwyższym poziomie.

Jeśli więc kochasz piłkę nożną, interesujesz się futsalem i chciałbyś zrobić krok do przodu w swojej piłarskiej karierze, rozwinąć skrzydła pod okiem trenera reprezentacji Polski w futsalu do lat 19 - nie wahaj się! Dołącz do „pomarańczowo- czarnych" i wspólnie z nami buduj kolejne sukcesy!

W związku z sytuacją związaną z COVID-19 w trakcie treningu zadbamy o spełnienie wszystkich niezbędnych wymogów sanitarnych. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w treningu.

Potwierdzenie chęci uczestnictwa w treningu należy zgłosić pod numer telefonu 531 446 986 lub drogą mailową: trener@torunfc.pl.

Fot. Sławomir Kowalski

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto, Sport
  Ministerstwo Obrony Narodowej i Wojsko Polskie, w październiku i listopadzie, organizują dla chętnych, dorosłych Polaków bezpłatne, jednodniowe szkolenia pod hasłem „Trenuj z wojskiem”.
 • Plakat informujący o Toruńskiej Nocy Naukowców
  Miasto
  Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zapraszają 30 września 2022 r. na „Toruńską Noc Naukowców”. W programie znalazły się warsztaty, pokazy oraz zwiedzanie interaktywnych wystaw.
 • Biznes, Miasto
  Program Moja Starówka świętuje 5. urodziny. Program oferuje rabaty w 92 punktach handlowych i usługowych na starówce.
 • Plakat informujący o wydarzeniu Toruń Freestyle Battle
  Miasto, Sport
  Ruszają zapisy na Amatorskie Mistrzostwa Torunia w jeździe na hulajnogach, rolkach, deskorolkach i rowerach. Toruń Freestyle Battle - Republika Park Edition zaplanowano na 8 października 2022 r.
 • Na zdjęciu: mężczyzna tłumaczy dzieciom pracującym na komputerach
  Miasto
  We wrześniu 2022 r. dzieci i młodzież z całej Polski postawili pierwsze kroki w programowaniu w ramach największych warsztatów programistycznych „Koduj z Gigantami”. W bezpłatnych zajęciach 11. już edycji wydarzenia wzięło udział prawie 20 000 osób, w tym także młodzi mieszkańcy miasta Toruń. Od 3 do 25 września uczestnicy warsztatów poznali...
 • Wizualizacja budynku usługowego przy ul. Świdnickiej
  Biznes, Miasto
  Halę usługowo-produkcyjną wraz z biurami i pomieszczeniami socjalnymi wybuduje w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej „Toruń Wschód” spółka HS Inwestycje. Firma planuje oddanie budynku do użytkowania na koniec 2023 roku. Poznaliśmy już wizualizacje bryły budynku.
 • Ponad 1800 uczniów z 17 toruńskich placówek oświatowych wzięło udział w spotkaniach ze strażnikami miejskimi na temat bezpieczeństwa związanego z rozpoczęciem roku szkolnego.
 • Dwie działki pod usługi będzie można kupić w przetargach organizowanych przez Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Torunia. Tereny inwestycyjne na osiedlu Na Skapie w Toruniu pójdą pod młotek 30 listopada 2022 r.
 • Od soboty 1 października 2022 r. zmieniony zostanie rozkład jazdy linii autobusowej nr 32 - informuje MZK w Toruniu.
 • Zakończona w tym roku rozbudowa mostu drogowego im. marsz. Józefa Piłsudskiego zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku! Rozstrzygnięcia poznaliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Wręczenie statuetek w kategorii Drogi i obiekty mostowe. Toruń reprezentował...
 • Trwa ostatnie odliczanie przed SGP i SGP2 na toruńskiej Motoarenie. Kibice wybierający się na wydarzenie mogą już pobierać informatory przygotowane w wersji polskiej i angielskiej.
 • 29 września obchodzony jest Światowy Dzień Serca. Jest to okazja, aby podnosić świadomość społeczną w zakresie chorób układu krążenia, które stanowią największe wzywanie współczesnego zdrowia publicznego.
 • Pomóż Klimatowi! Pod tym hasłem odbędą się konsultacje społeczne dotyczące tworzenia Planu Adaptacji do Zmian Klimatu dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia.
 • Przedsiębiorstwo Swimer, które produkuje m.in. zbiorniki do magazynowania i dystrybucji płynów i paliw, jest bohaterem kolejnego odcinka cyklu filmowego „Tak się robi biznes w Toruniu”, realizowanego przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.