Eleni z zespołem. Dzień Seniora | www.torun.pl

Eleni z zespołem. Dzień Seniora | www.torun.pl

Data wydarzenia
-
Eleni
Opis wydarzenia: 

Eleni jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Urodziła się w rodzinie greckich emigrantów na Dolnym Śląsku. W 1975 roku została zaangażowana do profesjonalnego zespołu Prometheus, a w 1977 r. nagrała, z tym zespołem, pierwszą płytę długogrającą "Po słonecznej stronie życia". W 1980 roku nagrała swoją pierwszą solową płytę "Ty jak niebo, ja - jak obłok", która okazała się wielkim sukcesem. Eleni ma na swoim koncie ponad 20 płyt w milionowych nakładach, zdobywając, aż osiem Złotych Płyt oraz dwie Platynowe Płyty. Najnowszy album Artystki "Statek do Pireusu" został nominowany do tegorocznych Fryderyków w kategorii: Album Roku - Muzyka Świata. Oprócz występów na wielu krajowych scenach, w tym na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, koncertowała w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje takie jak: Miłość jak wino, Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca, Tylko w Twoich dłoniach, Na wielka miłość, a także najnowsze kompozycje z płyty „Statek do Pireusu”.

Bilety: 105 zł, 90 zł, 75 zł, można nabywać on-line: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/51213/Toru%C5%84/Eleni/, https://biletyna.pl/event/view/id/141832, https://empikbilety.pl/kup-bilety/eleni-torun-dzien-seniora-pazdziernik/..., https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-eleni-najwieksze-przeboje--61751?id... oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej w Toruniu: salony EMPIK, Ośrodek Informacji Turystycznej, Księgarnia PWN, Biuro Turystyczne Copernicana

Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: Impresariat Artystyczny "Impart"   www.impart.pl, tel. 602 804 329.

Eleni jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Urodziła się w rodzinie greckich emigrantów na Dolnym Śląsku.

W 1975 roku została zaangażowana do profesjonalnego zespołu Prometheus, a w 1977 r. nagrała, z tym zespołem, pierwszą płytę długogrającą "Po słonecznej stronie życia".

W 1980 roku nagrała swoją pierwszą solową płytę "Ty jak niebo, ja - jak obłok", która okazała się wielkim sukcesem.

Eleni ma na swoim koncie ponad 20 płyt w milionowych nakładach, zdobywając, aż osiem "Złotych Płyt" oraz dwie "Platynowe Płyty". Najnowszy album Artystki "Statek do Pireusu" został nominowany do tegorocznych Fryderyków w kategorii: Album Roku - Muzyka Świata.

Oprócz występów na wielu krajowych scenach, w tym na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, koncertowała w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje takie jak: Miłość jak wino, Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca, Tylko w Twoich dłoniach, Na wielka miłość, a także najnowsze kompozycje z płyty „Statek do Pireusu”.

 

3. Bilety w cenach: 105 zł, 90 zł, 75 zł,

można nabywać on-line:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/51213/Toru%C5%84/Eleni/

https://biletyna.pl/event/view/id/141832

https://empikbilety.pl/kup-bilety/eleni-torun-dzien-seniora-pazdziernik/...

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-eleni-najwieksze-przeboje--61751?id...

 

oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej w Toruniu:

salony EMPIK: ul. Wielkie Garbary 18, Atrium Copernicus, Plaza

Ośrodek Informacji Turystycznej, Rynek Staromiejski 25

Księgarnia PWN, ul. Mikołaja Reja 25

Biuro Turystyczne Copernicana, ul. Żeglarska 18/1

 

Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: Impresariat Artystyczny "Impart"   www.impart.pl tel. 602 80 43 29

 

Data: 
18.10.2020 19:00
Miejsce: 
CKK Jordanki, al. Solidarności 1-3
Kategoria wydarzenia: 
Koncert
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Najczęściej czytane aktualności

 • Przebarwione żółto drzewa w Parku Tysiąclecia jesienią, fot. Adam Zakrzewski
  Eko, Miasto
  Październikowe dni zachęcają do spacerów. Jednym z miejsc, które warto w tym czasie odwiedzić, jest zrewitalizowany Park Tysiąclecia na lewobrzeżu.
 • Na zdjęciu fryzjerka w maseczce obcina włosy klientowi
  Biznes, Miasto
  Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje kolejny odcinek cyklu filmowego „Starówka Mistrzów”. Poznajcie fachowców, artystów, firmy, usługodawców i zakłady rzemieślnicze, które cieszą się największym zaufaniem klientów. Bohaterem odcinka jest mistrzyni nożyczek Irena Tywczyńska, prowadząca Studio Fryzjerskie Andromeda na toruńskiej starówce.
 • plakat koncertu
  Kultura, Miasto
  Jedynie w telewizji będzie można obejrzeć w tym roku koncert galowy Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich „Pejzaż bez Ciebie”. Tegoroczna edycja poświęcona jest Wojciechowi Młynarskiemu.
 • plakat koncertu
  Kultura, Miasto
  Pamięci tych co odeszli – to tytuł koncertu, który odbędzie się 30 października 2020 r. o godz. 19.00 w sali na Jordankach. Toruńska Orkiestra Symfoniczna upamiętni w ten sposób zmarłych członków społeczności akademickiej UMK.
 • Na zdjęciu: tramwaj jadący po ulicach miasta
  MZK
  W związku z pracami przy sieci trakcyjnej prowadzonymi w rejonie pl. Rapackiego inaczej będzie kursowała komunikacja miejska.
 • Na zdjęciu: grafika promująca program koordynowany przez CWB
  Biznes, Koronawirus
  W związku z kolejnym trudnym okresem dla branży gastronomicznej Centrum Wsparcia Biznesu wznawia akcję „Toruńska baza lokali z jedzeniem na wynos lub z dowozem”. Tworzona baza ma pomóc przedsiębiorcom i mieszkańcom w obliczu pandemii i związanych z nią obostrzeń. Ze wzlędu wprowadzone ograniczenia restauracje, puby, bary i kawiarnie mogą świadczyć...
 • Trzydzieści trzy pojemniki na małą elektronikę o charakterystycznym czerwonym kolorze pojawią się w tym tygodniu na toruńskich osiedlach. System Elektryczne Śmieci uruchomi firma MB Recykling.
 • Od niedzieli, 25 października 2020 r. przy teatrze Baj Pomorski działa plenerowa Scena Szekspirowska. Spotkamy w niej bohaterów stworzonych przez dramaturga wszech czasów.
 • O 146 osób wzrosła z poniedziałku na wtorek liczba torunian zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Liczba osób chorych na dzień 27 października wynosi 1558.
 • Podczas konferencji prasowej 27 października premier Mateusz Morawiecki ogłosił szczegóły rządowego wsparcia dla branż dotkniętych obostrzeniami. Z pomocy będą mogły skorzystać firmy z branży gastronomicznej, rozrywkowej, zdrowia fizycznego i sprzedaży detalicznej.
 • We wtorek 27 października 2020 roku w Toruniu odbędzie się kolejna odsłona Czarnego Protestu. Organizatorzy zapowiadają, że tym razem protestować będą w samochodach i na rowerach jeżdząc po ruchliwych ulicach Torunia. Po godz. 15:00 mogą wystapić utrudnienia.
 • Podczas konferencji prasowej, 26 października 2020 r. prezydent Torunia Michał Zaleski poinformował o aktualnej sytuacji epidemicznej w mieście.
 • Od 27 października 2020 r. wojewoda zawiesił działalność kilku rodzajów placówek dziennej opieki nad seniorami i osobami niepełnosprawnymi. Centra i kluby integracji społecznej mogą jednak kontynuować działalność wytwórczą związaną z epidemią.
 • Aby wesprzeć najstarszych mieszkańców Torunia w związku ze wzrostem zakażeń oraz zaleceniami do pozostawania w domu osób powyżej 70. roku życia, toruńskie jednostki przygotowały szereg form pomocy dla seniorów. Będą one dopełnieniem rządowego programu „Wspieraj Seniora”.