www.torun.pl

Dzień Otwarty Akademii Futsalu

Sport
Data publikacji: 24 lutego 2020
Autor: Adrian Aleksandrowicz

W sobotę 29 lutego 2020 roku Akademia Futsalu FC KJ Toruń zaprasza na „Dzień Otwarty”. Zajęcia rozpoczną się o godz. 10:00 w hali UCS UMK przy ul. Św. Józefa.

Każde dziecko, które chce grać w piłkę nożną i poznać tajniki futsalu może dołączyć do Akademii Wicemistrzów Polski! Futsalowy zespół Football Club Toruń kontynuuje swoje działania mające na celu promocję tej niezwykle widowiskowej dyscypliny sportu wśród najmłodszych.

Działająca przy FC KJ Toruń - Akademia Futsalu - po raz kolejny zaprasza wszystkich chętnych na "Dzień Otwarty", który odbędzie się w sobotę 29 lutego w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportu UMK przy ulicy Świętego Józefa 17.

Zajęcia, które poprowadzi m.in. trener FC KJ Toruń i reprezentacji Polski w futsalu do lat 19 Łukasz Żebrowski będą podzielone na dwie grupy. W pierwszym w treningu (10:00-11:30) mogą wziąć udział dzieci w wieku 5-8 lat, a w drugim (11:30-13:00) - 9-13 lat.

Zespoły Akademii Futsalu FC KJ Toruń poza treningami w hali występują także w kujawsko-pomorskiej lidze futsalu U-10, czy U-12. Trener Łukasz Żebrowski z zawodnikami pierwszej drużyny odwiedzają także szkoły, aby zachęcić najmłodszych do uprawiania sportu i aktywności fizycznej. FutsaLOVE lekcje wychowania fizycznego w najbliższym czasie planowane są w Szkole Podstawowej numer 15 w Toruniu oraz w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce.

W otwartych treningach w hali UCS UMK wezmą również udział zawodnicy pierwszej drużyny FC KJ Toruń. Nie zabraknie maskotki "Efcio" oraz prezentów dla wszystkich dzieci, które wcześniej zapiszą się do udziału w zajęciach. Każde dziecko otrzyma "pakiet startowy", w skład którego wejdzie m.in. koszulka Akademii Futsalu FC KJ Toruń oraz inne gadżety.

Zapisy na "Dzień Otwarty" potrwają do piątku (28.02) do godziny 12:00. Aby zgłosić udział swojego dziecka rodzice lub opiekunowie muszą wysłać wiadomość pod adres: akademia@torunfc.pl. W mailu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz (co najważniejsze) wiek, tak aby można było dopasować odpowiedni rozmiar koszulki.

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto, Sport
  W pierwszym meczu eWinner 1. ligi żużlowej toruński Apator pewnie pokonał drużynę z Gniezna 55:35.
 • Kultura, Miasto
  Recital organowy zabrzmiał w katedrze śś. Janów. Koncert odbył się w ramach 24. Międzynarodowego Festiwalu "Nova Muzyka i Architektura".
 • Miasto, Sport
  PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi odbędą się 15 sierpnia 2020 r. o godz. 19:15 na toruńskiej Motoarenie.
 • Miasto
  W niedzielę 12 lipca 2020 roku Toruń pojawi się w popularnym programie porannym „Pytanie na śniadanie” w TVP2.
 • Miasto
  W odpowiedzi na prośby mieszkańców ławka multimedialna grająca utwory Fryderyka Chopina na ul. Mostowej została przeprogramowana. Dotychczas funkcja audio była dostępna w godzinach 7:00-22:00 na żądanie poprzez wciśnięcie przycisku. Każdy kolejny z czterech utworów był emitowany poprzez kolejne wciśnięcie przycisku audio.
 • Miasto
  Razem zaplanujmy, jak zagospodarować pierzeję południową Rynku Nowomiejskiego na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
 • Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie informuje, że w piątek od godz. 15:00 mogą wystąpić burze z gradem.
 • Koncerty, Kino Letnie, spektakle teatralne i zbliżający się festiwal światła w niecodziennej odsłonie – tak właśnie zapowiadają się wakacje w Toruniu. Festiwal Teatrów Ulicznych czy plenerowa Scena Letnia to tylko część oferty przygotowanej przez Toruńską Agendę Kulturalną na ten okres. Najbliższe wydarzenia już w ten weekend! Przypominamy o...
 • Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu rozstrzygnął przetarg na dostawy pięciu nowych, pięcioczłonowych tramwajów. Nowe pojazdy dostarczy PESA, która jako jedyna złożyła ofertę w przetargu. Na realizację zamówienia wykonawca ma 24 miesiące.
 • W poniedziałek 13 lipca 2020 r. rusza nabór wniosków na zadania służące ochronie zasobów wodnych, polegające na gromadzeniu i wykorzystaniu wód opadowych i roztopowych w miejscu ich powstania.
 • W sobotę 11 lipca 2020 r. na Motoarenie odbędą się zawody żużlowe. Aby ułatwić wiernym kibicom toruńskiej drużyny dotarcie na stadion, uruchomione zostaną kursy tramwajów linii nr 5.
 • 147 wniosków poprawnych formalnie złożyli mieszkańcy do budżetu obywatelskiego Torunia na rok 2021. Rekordowa liczba propozycji lokalnych wpłynęła z Bydgoskiego.
 • O tym, jak bezpiecznie przetrwać pandemię, rozmawiamy z mgr Ewą Nowak - Wąsicką, Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym.
 • Most drogowy im. Józefa Piłsudskiego to obecnie jeden z większych placów budowy w Toruniu. Inwestycja zakończy się w listopadzie 2021 roku.