www.torun.pl

Dzień Otwarty Akademii Futsalu

Sport
Data publikacji: 24 lutego 2020
Autor: Adrian Aleksandrowicz

W sobotę 29 lutego 2020 roku Akademia Futsalu FC KJ Toruń zaprasza na „Dzień Otwarty”. Zajęcia rozpoczną się o godz. 10:00 w hali UCS UMK przy ul. Św. Józefa.

Każde dziecko, które chce grać w piłkę nożną i poznać tajniki futsalu może dołączyć do Akademii Wicemistrzów Polski! Futsalowy zespół Football Club Toruń kontynuuje swoje działania mające na celu promocję tej niezwykle widowiskowej dyscypliny sportu wśród najmłodszych.

Działająca przy FC KJ Toruń - Akademia Futsalu - po raz kolejny zaprasza wszystkich chętnych na "Dzień Otwarty", który odbędzie się w sobotę 29 lutego w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportu UMK przy ulicy Świętego Józefa 17.

Zajęcia, które poprowadzi m.in. trener FC KJ Toruń i reprezentacji Polski w futsalu do lat 19 Łukasz Żebrowski będą podzielone na dwie grupy. W pierwszym w treningu (10:00-11:30) mogą wziąć udział dzieci w wieku 5-8 lat, a w drugim (11:30-13:00) - 9-13 lat.

Zespoły Akademii Futsalu FC KJ Toruń poza treningami w hali występują także w kujawsko-pomorskiej lidze futsalu U-10, czy U-12. Trener Łukasz Żebrowski z zawodnikami pierwszej drużyny odwiedzają także szkoły, aby zachęcić najmłodszych do uprawiania sportu i aktywności fizycznej. FutsaLOVE lekcje wychowania fizycznego w najbliższym czasie planowane są w Szkole Podstawowej numer 15 w Toruniu oraz w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce.

W otwartych treningach w hali UCS UMK wezmą również udział zawodnicy pierwszej drużyny FC KJ Toruń. Nie zabraknie maskotki "Efcio" oraz prezentów dla wszystkich dzieci, które wcześniej zapiszą się do udziału w zajęciach. Każde dziecko otrzyma "pakiet startowy", w skład którego wejdzie m.in. koszulka Akademii Futsalu FC KJ Toruń oraz inne gadżety.

Zapisy na "Dzień Otwarty" potrwają do piątku (28.02) do godziny 12:00. Aby zgłosić udział swojego dziecka rodzice lub opiekunowie muszą wysłać wiadomość pod adres: akademia@torunfc.pl. W mailu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz (co najważniejsze) wiek, tak aby można było dopasować odpowiedni rozmiar koszulki.

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Przed izbą przyjęć Specjalistycznego Szpitala Miejskiego rozpoczęto rozstawianie namiotów. To w nich będzie się odbywała wstępna selekcja, umożliwiająca oddzielenie pacjentów z podejrzeniem zarażenia koronawirusem od pozostałych.
 • Biznes
  To kolejne działanie mające na celu ograniczenie negatywnych skutków pandemii na gospodarkę. Jest kierowane do małych i średnich przedsiębiorców. Środki przeznaczone na ten cel to 400 milionów złotych. Nabór wniosków ruszy z końcem kwietnia. Jak zapowiadają twórcy nowego funduszu pożyczkowego: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz...
 • Biznes
  Ministerstwo Rozwoju przedstawiło dziś (7 kwietnia) nowe propozycje rozwiązań dedykowanych przedsiębiorcom.
 • Drogi, Miasto
  Ulica Bażyńskich na odcinku od Batorego do ul. Wojska Polskiego, na wysokości Szpitala Miejskiego, została zamknięta dla ruchu.
 • Miasto
  Fundacja na Rzecz Hematologii i Medycyny Regeneracyjnej prowadzi zbiórkę pieniędzy na zakup maseczek, przyłbic, kombinezonów i środków dezynfekcyjnych dla Oddziału Hematologii w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim.
 • Miasto
  Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza na zajęcia powtórkowe w formie e-learninowej przed egzaminem dojrzałości z matematyki.
 • Filharmonicy z orkiestr symfonicznych największych polskich miast, w tym z Torunia, zagrali wspólnie fragment utworu „Wiosna” Antoniego Vivaldiego.
 • W ramach akcji „Zostań w domu, ćwicz z nami” do aktywności fizycznej zachęcają Twarde Pierniki.
 • 6 kwietnia 2020 roku dyrekcja Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu podjęła decyzje o zamknięciu Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.
 • Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs Szybka Ścieżka „Koronawirusy”. Agencja wykonawcza Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego sięga po sprawdzoną formułę finansowania innowacji z Funduszy Europejskich, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusów, w tym SARS-CoV-2. Aż 200 mln zł trafi do polskich przedsiębiorców i...
 • Życzenia Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego z okazji Światowego Dnia Zdrowia.
 • Znany toruński lekarz, którzy walczy ze stwardnieniem zanikowym bocznym, rozpoczął eksperymentalną terapię komórkami macierzystymi w klinice w Seulu.
 • W Toruniu i powiecie toruńskim potwierdzono zarażenie obecność SARS-CoV-19 u 59 osób. W związku z zarażeniem dwa oddziały Specjalistycznego Szpitala Miejskiego zostały zamknięte.
 • W okresie Świąt Wielkanocnych w Toruniu będzie inaczej funkcjonowała komunikacja miejska.