Dyżury dla ofiar przemocy domowej | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Dyżury dla ofiar przemocy domowej

Miasto
Data publikacji: 28 kwietnia 2023
Autor: Marcin Pryka

Od 7 kwietnia 2023 r. zostały wznowione dyżury dla osób dotkniętych problemem uzależnienia od alkoholu oraz doznających przemocy domowej i stosujących przemoc.

Podczas dyżurów osoba potrzebująca wsparcia - oprócz fachowej pomocy - uzyska również informację na temat dostępnych w Toruniu miejsc pomocy. Zapewniamy anonimowość i przyjazne warunki rozmowy. Dyżury odbywają się w pierwszy piątek miesiąca w godzinach od 15:00 do 17:00 w budynku (II piętro, Sala biurowa) przy ul. M. Konopnickiej 13 (tu również zlokalizowane jest Toruńskie Centrum Usług Społecznych). Dyżury pełni członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Toruniu. Najbliższy dyżur odbędzie się w piątek, 5 maja.

Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej, ta pomoc jest dla Ciebie! 

Zdj. pixabay

 

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: widać dłoń, która trzyma kartę miejską
  Miasto
  JO – tak zdaniem głosujących będzie się nazywać Toruńska Karta Miejska. W konkursie internetowym oddano łącznie 2084 głosy.
 • Kultura, Miasto
  Od 12 do 14 lipca 2024 r. odbędzie się pierwsza edycja On The Move Music Festival.
 • Na zdjeciu: stoi 6 osób, dwie kobiety i czterech mężczyzn, dwaj w środku wymieniają uścisk dłoni
  Miasto
  Jacek Mularz po blisko 7 latach opuszcza Urząd Miasta Torunia, w którym pełnił funkcję sekretarza.
 • Sytuacja organizacyjno-sportowa w Klubie Hokejowym Toruń Hokejowej Spółce Akcyjnej
  Miasto, Sport
  Decyzją Rady Nadzorczej Klubu Sportowego Toruń Hokejowej Spółki Akcyjnej oraz jego właścicieli z funkcji prezesa w klubie został odwołany Pan Bogdan Rozwadowski, który pełnił ją przez ostatnich 14 lat, czyli od czasu powołania Klubu Sportowy Toruń Hokejowa Spółka Akcyjna.
 • Piknik w góralskim rytmie
  Miasto
  „W góralskim rytmie” to nazwa i motyw przewodni pikniku, który 12 lipca 2024 r. odbędzie się na Placu Dominikańskim. Organizatorem wydarzenia jest TCUS. W programie jest m.in. koncert góralski, słodki poczęstunek, a także warsztaty m.in. z robienia opasek, korali czy też z ozdabiania ciupag i kapeluszy w stylu góralskim. Szykuje się dobra zabawa...
 • Kultura, Miasto
  10 lipca w siedzibie Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Miasta Torunia w dziedzinie kultury za II półrocze 2024 r.
 • 10 lipca w siedzibie Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Miasta Torunia w dziedzinie kultury za II półrocze 2024 r.
 • Poniżej zamieszczamy stanowisko Gminy Miasta Toruń w sprawie przebudowy sieci ciepłowniczej przy Zespole Staromiejskim w Toruniu.
 • Od 11.07.2024 r. przez najbliższy miesiąc będzie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Szosa Okrężna-Wileńska.
 • Były awanse, gratulacje i wspólne świętowanie. 10 lipca 2024 r. toruńscy policjanci w Auli UMK obchodzili swoje święto.
 • Zawodniczki MKS „Trójka” Toruń, które łącznie wywalczyły aż 15 medali na mistrzostwach świata w jeździe figurowej na rolkach.
 • Jacek Mularz po blisko 7 latach opuszcza Urząd Miasta Torunia, w którym pełnił funkcję sekretarza.
 • „W góralskim rytmie” to nazwa i motyw przewodni pikniku, który 12 lipca 2024 r. odbędzie się na Placu Dominikańskim. Organizatorem wydarzenia jest TCUS. W programie jest m.in. koncert góralski, słodki poczęstunek, a także warsztaty m.in. z robienia opasek, korali czy też z ozdabiania ciupag i kapeluszy w stylu góralskim. Szykuje się dobra zabawa...
 • „Bezpieczne wakacje nad wodą” to akcja realizowana na basenach letnich, w ramach której odbywają się pokazy i nauka udzielania pierwszej pomocy.