Dwunastka rekrutuje pracowników | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Dwunastka rekrutuje pracowników

Inwestycje, Miasto
Data publikacji: 18 czerwca 2024
Autor: Małgorzata Litwin
SP12 widok z drona na nowe budynki szkolne i plac zabaw

Do 27 czerwca 2024 r. trwa nabór kandydatów do pracy w nowej Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Strzałowej na lewobrzeżu.

To zupełnie nowa placówka na edukacyjnej mapie miasta, wybudowana od podstaw w latach 2022-2024 kosztem blisko 77 mln zł, w tym 65 mln zł z Rządowego Funduszu Polski Ład. Działać w niej będą 32 oddziały szkolne - po 4 w każdej klasie czyli łącznie 800 uczniów. Przy szkole powstało też przedszkole z 8 oddziałami dla 200 dzieci, sala sportowa oraz mediateka czyli nowoczesna biblioteka, która służyć będzie rozwojowi życia kulturalnego na lewobrzeżu. W kolejnym etapie wybudowana zostanie także basen szkolny.

Szkoła rozpoczyna dopiero działalność i nie posiada jeszcze własnej strony internetowej. Sprawami kadrowymi zajmuje się pani Mirosława Walasek – pracownik Toruńskiego Centrum Usług Wspólnych, telefon: 56 611 79 01. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie oferty drogą mailową na adres e-mail: m.walasek@tcuw.torun.pl w terminie do 27.06.2024 r.

Wykaz stanowisk pracy w naborze do Szkoły Podstawowej nr 12 w Toruniu

Przypomnijmy, że Szkołą Podstawową nr 12 kieruje Barbara Iwanowska, doświadczona nauczycielka chemii i matematyki z 22-letnim stażem pedagogicznym, w tym 5-letnim kierowaniem SP17 w Toruniu. Funkcję dyrektora SP 12 będzie sprawować od 1 kwietnia 2024 r. do 31 sierpnia 2028 r. Jak zapowiedziała po wręczeniu mianowania, chciałaby, aby w nowej placówce położony był nacisk na naukę dzieci poprzez doświadczenia i eksperymenty oraz pracę według modelu  STEAM (połączenie przedmiotów, podstawy programowej, sztuki i technologii cyfrowych).

Fot. Sławomir Kowalski

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęiu: wieża ratusza na tle pochmurnego nieba
  Kultura, Miasto
  Weekend rozpoczynamy sztuką młodego pokolenia - w CSW otwarcie trzech wystaw młodych artystek. Dla melomanów - koncert inaugurujący 39. Świętojański Festiwal Organowy. A w niedzielę czeka nas odpoczynek i spacery - instytucje kultury zachęcają do pełnego relaksu.
 • Kultura, Miasto
  W piątek, 19 lipca 2024 r. rozpocznie się cykl koncertów w ramach „Alternatywnej Sceny Letniej”. Wakacyjne wieczory umilą fantastyczni artyści: Faustyna, Ampacity, VHS, Jakub Jan Bryndal + EL AXO oraz Kathia, których będzie można posłuchać na plenerowej scenie na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Autobusem MZK do Kamionek
  Miasto
  Z Torunia prosto nad jezioro w Kamionkach. 20 lipca 2024 r. uruchomiona zostanie linia autobusowa nr 141.
 • Po spotkaniu z NGOsami
  Miasto
  Trwają konsultacje Programu współpracy Gminy Miasta Toruń z organizacjami pozarządowymi w 2025 r. Za nami spotkanie z NGOsami.
 • Przypominamy, że w każdy wakacyjny weekend Bulwar Filadelfijski, na odcinku od Ślimaka Getyńskiego do Woli Zamkowej, jest wyłączony z ruchu samochodowego.
  Drogi, Miasto
  Przypominamy, że w każdy wakacyjny weekend Bulwar Filadelfijski, na odcinku od Ślimaka Getyńskiego do Woli Zamkowej, jest wyłączony z ruchu samochodowego.
 • Kolejne tablice informujące o tym, aby nie wchodzić na łachy wiślane, pojawiły się na lewym brzegu Wisły.
  Miasto
  Kolejne tablice informujące o tym, aby nie wchodzić na łachy wiślane, pojawiły się na lewym brzegu Wisły.
 • W piątek, 19 lipca 2024 r. rozpocznie się cykl koncertów w ramach „Alternatywnej Sceny Letniej”. Wakacyjne wieczory umilą fantastyczni artyści: Faustyna, Ampacity, VHS, Jakub Jan Bryndal + EL AXO oraz Kathia, których będzie można posłuchać na plenerowej scenie na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Toruńskie Stowarzyszenie Rodzin „Powrót z U” w ramach dofinansowania otrzymanego od Gminy Miasta Toruń realizuje dwa programy, których celem jest przede wszystkim zapewnienie kompleksowego wsparcia rodzicom oraz opiekunom dzieci i osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków.
 • Trwają konsultacje Programu współpracy Gminy Miasta Toruń z organizacjami pozarządowymi w 2025 r. Za nami spotkanie z NGOsami.
 • Pandy małe z toruńskiego Ogrodu Zoobotanicznego, Rani i Ogonek, zostały po raz pierwszy rodzicami.
 • Już w sobotę 20 lipca 2024 r. na Zamku Krzyżackim w Toruniu odbędą się kolejne zajęcia z cyklu comiesięcznych, bezpłatnych wykładów o nazwie „Zamek pełen historii”.
 • Od czerwca 2023 r. w Toruniu można wypożyczać rowery typu cargo. W pierwszym roku z takiej możliwości skorzystano 57 razy. Najwięcej wypożyczeń, aż 17, było w październiku 2023 r.
 • To już siódma edycja Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Teatralnej JO! Od 25 lipca 2024 r. ponownie na scenie Dworu Artusa zagoszczą grupy i teatry z całej Polski oraz goście ze świata.
 • Aż o połowę, od września 2024 r., obniżone zostaną ceny na toruńskich parkingach Park&Ride.