Bilety w aplikacji mPay | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Bilety w aplikacji mPay

Miasto, MZK
Data publikacji: 19 kwietnia 2022
Autor: Magdalena Winiarska
Logo mPay

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Toruniu mogą zakupić bilety komunikacji miejskiej w aplikacji mPay. Oferta obejmuje wszystkie rodzaje biletów.

mPay to jeden z najstarszych na polskim rynku dostawców rozwiązań dla płatności mobilnych. Jego flagowa aplikacja umożliwia realizację płatności za przejazd transportem publicznym mieszkańcom ponad 120 miast w całej Polsce. W Toruniu pasażerowie komunikacji miejskiej mogą zakupić bilety w tej aplikacji od 1 lutego 2022 r.

Jak kupić bilet w aplikacji mPay?
Transakcja zakupu biletów przebiega wyjątkowo szybko i wygodnie. Składa się z pięciu prostych kroków:

Krok 1:
Pobieramy darmową aplikację na telefon – znajdziemy ją w sklepach Google Play, App Store lub Huawei AppGallery lub na stronie www.mpay.pl.

Krok 2:
Zakładamy osobiste konto w kilku prostych krokach – to z niego będziemy opłacać przejazdy.

Krok 3:
Zapewniamy środki finansowe, by móc szybko regulować należności – wchodzimy w zakładkę „Moje finanse” i decydujemy, jaka opcja będzie dla nas najkorzystniejsza (przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym portfelu kart MasterPass).

Krok 4:
Realizujemy wygodne transakcje – w zakładce „Produkty i usługi” klikamy w kafelek „Komunikacja miejska”, wybieramy miasto i bilet, a następnie opłacamy przejazd.

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy aplikacji mPay
Wraz z opcją wygodnych płatności mieszkańcy Torunia zyskują w aplikacji dostęp do innowacyjnego planera podróży mPay GO! Dzięki tej opcji otrzymają nie tylko wizualizację całej trasy do pokonania, ale także precyzyjne wskazówki odnośnie przejazdu i sposobu dojścia w wyznaczone miejsce. Otrzymają również przypomnienie, kiedy należy udać się na przystanek. W tym samym miejscu sprawnie zakupią bilet.

>>> Przejdź do informacji na temat aplikacji oferujących biletów komunikacji miejskiej w Toruniu


Najczęściej czytane aktualności

 • Grafika informująca o publikacji rankingu
  Biznes, Miasto
  Magazyn „Forbes” opublikował wyniki tegorocznego rankingu 100 Największych Polskich Firm Rodzinnych. Wśród nich znalazła się toruńska Grupa Neuca SA.
 • Na zdjęciu: korona drzewa - pomnika przy przyrody po cięciu sanitarnym
  Eko, Miasto
  Drzewo będące pomnikiem przyrody – dąb szypułkowy rosnący przy ul. Dekerta objęte zostało specjalistycznymi zabiegami pielęgnacyjnymi.
 • Na zdjęciu: przedstawiciele 36 samorządów po powołaniu Stowarzyszenia MOF Toruń
  Miasto
  9 sierpnia 2022 r. w Dworze Artusa spotkali się przedstawiciele 36 samorządów, by powołać do życia Stowarzyszenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia.
 • Prezydent Miasta Torunia w sprawie oświadczenia Narodowego Instytutu Dziedzictwa o opiniowaniu inwestycji na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Miasto, Sport
  W pierwszym meczu IV Ligi Elana Toruń pokonała przed własną publicznością Sportis Łochowo 2:1. W innym spotkaniu IV ligi Pomorzanin Toruń pokonał u siebie Włocłavię Włocławek 2:1.
 • Miasto, Sport
  For Nature Solutions Apator Toruń zremisował 45:45 z Betardem Sparta Wrocław i utrzymał 4. miejsce na koniec rundy zasadniczej. Torunianie w biegach nominowanych odrobili aż 6 punktów!
 • W nocy z 5 na 6 sierpnia wykonane zostało dodatkowe oznakowanie na skrzyżowaniu ulic Szosa Chełmińskiej i Żwirki i Wigury.
 • Już we wrześniu działalność rozpocznie Miejska Pasieka Pokazowa. W ramach projektu będzie można wziąć udział w pokazach edukacyjnych, zajrzeć do ula i zobaczyć z bliska pracę pszczelarza.
 • Po raz 14. w Toruniu odbyło się spotkanie słuchaczy i osób związanych z Radiem Maryja.
 • Pierwszy weekend sierpnia 2022 rozpoczęło All Day Beach Party. To tradycyjny cykl imprez organizowanych co roku na terenie basenów napowierzchniowych w Toruniu.
 • Przyjmujesz u siebie uchodźców i składasz wnioski o świadczenie 40 zł? Pamiętaj o obowiązujących terminach!
 • 5 sierpnia 2021 r. został uruchomiony system MOJE AUTO SMS służący do załatwiania spraw związanych z rejestracją pojazdów czy wymianą dowodów rejestracyjnych.
 • W piątek 5 sierpnia 2022 r. od godz. 22:00 do godz. 6:00 dnia następnego na terenie Torunia i powiatu toruńskiego prognozowane są burze z gradem - przestrzega Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 • Gmina Miasta Toruń zakończyła 24 czerwca 2022 r. realizację projektu pn. „Poznaj Polskę” skierowanego do młodzieży szkolnej.