Bilety w aplikacji mPay | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Bilety w aplikacji mPay

Miasto, MZK
Data publikacji: 19 kwietnia 2022
Autor: Magdalena Winiarska

Zgłoś swój projekt na stronie esk2029.pl

Logo mPay

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Toruniu mogą zakupić bilety komunikacji miejskiej w aplikacji mPay. Oferta obejmuje wszystkie rodzaje biletów.

mPay to jeden z najstarszych na polskim rynku dostawców rozwiązań dla płatności mobilnych. Jego flagowa aplikacja umożliwia realizację płatności za przejazd transportem publicznym mieszkańcom ponad 120 miast w całej Polsce. W Toruniu pasażerowie komunikacji miejskiej mogą zakupić bilety w tej aplikacji od 1 lutego 2022 r.

Jak kupić bilet w aplikacji mPay?
Transakcja zakupu biletów przebiega wyjątkowo szybko i wygodnie. Składa się z pięciu prostych kroków:

Krok 1:
Pobieramy darmową aplikację na telefon – znajdziemy ją w sklepach Google Play, App Store lub Huawei AppGallery lub na stronie www.mpay.pl.

Krok 2:
Zakładamy osobiste konto w kilku prostych krokach – to z niego będziemy opłacać przejazdy.

Krok 3:
Zapewniamy środki finansowe, by móc szybko regulować należności – wchodzimy w zakładkę „Moje finanse” i decydujemy, jaka opcja będzie dla nas najkorzystniejsza (przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym portfelu kart MasterPass).

Krok 4:
Realizujemy wygodne transakcje – w zakładce „Produkty i usługi” klikamy w kafelek „Komunikacja miejska”, wybieramy miasto i bilet, a następnie opłacamy przejazd.

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy aplikacji mPay
Wraz z opcją wygodnych płatności mieszkańcy Torunia zyskują w aplikacji dostęp do innowacyjnego planera podróży mPay GO! Dzięki tej opcji otrzymają nie tylko wizualizację całej trasy do pokonania, ale także precyzyjne wskazówki odnośnie przejazdu i sposobu dojścia w wyznaczone miejsce. Otrzymają również przypomnienie, kiedy należy udać się na przystanek. W tym samym miejscu sprawnie zakupią bilet.

>>> Przejdź do informacji na temat aplikacji oferujących biletów komunikacji miejskiej w Toruniu


Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: dwaj żużlowcy na torze
  Miasto, Sport
  W sobotę 30 września 2023 roku czeka nas wielkie święto żużlowe. Na Motoarenie im. Mariana Rosego odbędzie się ostatni turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Za nami już dziewięć z nich, w tym dwie w Polsce, co oznacza, że pozostał tylko wielki finał.
 • Kultura, Miasto
  Niesamowite podniebne show pojawi się w Toruniu już w dniach 29 i 30 września 2023 r. – piątek, sobota. W te dni, o godzinie 20:00 torunianie i turyści będą mieli okazję podziwiać spektakl EXIT podniebne widowisko artystyczne z okazji Roku Kopernikańskiego, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego przy ul. gen. Józefa Bema...
 • Na zdjęciu: balon unoszący się na tle ciemnego nieba
  Kultura, Miasto, Sport
  Dajmy się unieść w przestworza! W piątkowy i sobotni wieczór patrzymy w niebo – na Stadionie Miejskim podziwiać będziemy balonowy spektakl „Exit”. Cały weekend należeć też będzie do seniorów – instytucje kultury przygotowały dla nich specjalną ofertę wydarzeń w ramach ogólnopolskiej akcji.
 • Balonowy spektakl nad stadionem miejskim
  Kultura, Miasto
  Niesamowite podniebne show pojawi się w Toruniu już w dniach 29 i 30 września – piątek, sobota. W te dni, o godzinie 20:00 torunianie i turyści będą mieli okazję podziwiać spektakl EXIT podniebne widowisko artystyczne z okazji Roku Kopernikańskiego, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego przy ul. gen. Józefa Bema 23/29....
 • Bulwar Filadelfijski w Toruniu
  Inwestycje, Miasto
  Stanowisko Prezydenta Miasta Torunia ws. pokontrolnego wystąpienia Najwyższej Izby Kontroli dot. Bulwaru Filadelfijskiego w Toruniu.
 • Na zdjęciu: dwóch żużlowców na torze
  Miasto, Sport
  Trwa ostatnie odliczanie przed SGP na toruńskiej Motoarenie. Kibice wybierający się na wydarzenie mogą już pobierać informatory kibica.
 • Dajmy się unieść w przestworza! W piątkowy i sobotni wieczór patrzymy w niebo – na Stadionie Miejskim podziwiać będziemy balonowy spektakl „Exit”. Cały weekend należeć też będzie do seniorów – instytucje kultury przygotowały dla nich specjalną ofertę wydarzeń w ramach ogólnopolskiej akcji.
 • W dniach 7-15 września 2023 r., z okazji Światowego Dnia Fair Play, Polski Komitet Olimpijski zorganizował ogólnopolską akcję dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych pn. #BiegFairPlayPKOl. W III edycji wydarzenia wzięły dwie toruńskie szkoły – Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych oraz Szkoła...
 • Po raz dziewiąty w historii Speedway Grand Prix najważniejsze rozstrzygnięcia indywidualnych mistrzostw świata poznamy na Motoarenie Toruń im. Mariana Rosego.
 • Trwa ostatnie odliczanie przed SGP na toruńskiej Motoarenie. Kibice wybierający się na wydarzenie mogą już pobierać informatory kibica.
 • Stanowisko Prezydenta Miasta Torunia ws. pokontrolnego wystąpienia Najwyższej Izby Kontroli dot. Bulwaru Filadelfijskiego w Toruniu.
 • Agnieszka Peret, absolwentka Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu, jedną z dwóch toruńskich laureatek konkursu "Matura na 100 procent". Spotkał się z nią Prezydent Torunia Michał Zaleski. - Nie bez przyczyny fundacja, która organizuje wyłonienie najlepszych spośród najlepszych maturzystek i maturzystów nazywa się zawsze warto. Bo...
 • Trwa usuwanie jemioły z koron 129 drzew rosnących na terenie miasta. W ramach zadania wykonywane są także cięcia pielęgnacyjne.
 • Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza 5 października 2023 r. o godzinie 17.00 do Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika na wernisaż wystawy pt. „Imago Caeli – malarstwo Katarzyny Kołodziejczyk”. Wystawa udostępniona będzie od 6 października do 26 listopada br.