www.torun.pl

Bilety na SGP

Miasto, Sport
Data publikacji: 10 września 2019
Autor: Magdalena Winiarska

W poniedziałek 16 września 2019 r. rusza sprzedaż biletów na miejsca stojące na wyjątkowe wydarzenie - 2019 Revline Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland.

Bilety będą do nabycia w kasie Klubu Sportowego Toruń w godz. 9:00-15:00, a ich cena wynosi 100 zł (strefy niebieska i zielona).

Ostatnia 10. runda Speedway Grand Prix 2019 odbędzie się już 5 października 2019 r. na toruńskiej Motoarenie. To wtedy poznamy tegorocznego zdobywcę tytułu Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Warto przypomnieć, że duże szanse, by nim zostać, ma Polak – Bartosz Zmarzlik.

Motoarena regularnie gości w kalendarzu Indywidualnych Mistrzostw Świata. W tym roku elitarny cykl zawita tu po raz dziesiąty z rzędu. O toruńskiej rundzie Speedway Grand Prix mówi się zawsze w samych superlatywach, a pozytywne opinie, które spływają do nas nawet z najdalszych zakątków świata, dotyczą nie tylko samej atrakcyjności zawodów, ale również obiektu, na którym się odbywają. Motoarena, jako w dalszym ciągu najnowocześniejszy stadion żużlowy, cieszy się doskonałą opinią nie tylko wśród sympatyków czarnego sportu, ale również dziennikarzy i przede wszystkim wśród zawodników, którzy niejednokrotnie powtarzają, że toruńska runda Speedway Grand Prix należy do ich ulubionych.

Toruń Europejskie Miasto Sportu 2019 zaprasza do kibicowania!

Fot. KS Toruń


Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Jesienna aura za oknami, ale receptę na nią znajdziemy w ten weekend w Toruniu! Zimne wieczory będziemy mogli spędzić w księgarniach podczas I edycji Nocy Księgarń. Na rozgrzanie polecamy również pełne emocji koncerty: Piazzola & Czajkowski oraz Mazolewski & Porter.
 • Miasto, MZK
  Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu włącza się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Punktem kulminacyjnym tradycyjnie będzie "Europejski Dzień Bez Samochodu". Z tej okazji w sobotę 21 września 2019 r. wzajezdni tramwajowej przy ul. Sienkiewicza 24/26 odbędą się drzwi otwarte.
 • Miasto
  W piątek 20 września 2019 roku w ACKiS „Od Nowa” członkowie Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa świętowali Dzień Budowlanych. Na obchodach obecny był także prezydent Torunia Michał Zaleski.
 • Miasto
  Po raz kolejny miasto będzie finansować szczepienia przeciw grypie dla mieszkańców Torunia, którzy ukończyli 65 lat. Program realizowany będzie od 23 września 2019 r. do wyczerpania szczepionek.
 • Gmina Miasta Toruń sfinansuje szczepienia przeciw grypie mieszkańców Torunia, którzy ukończyli 65. rok życia. Program wystartuje za kilka tygodni.
 • Kultura, Miasto
  Ekipa filmowa na Przedzamczu. W najbliższą sobotę (21 września 2019) od godziny 19.00 będą nagrywane kolejne sceny do filmu pt: „Nędzarz i madame”.
 • W ramach akcji „Sprzątanie świata” prezydent Michał Zaleski wraz z uczniami Szkół Salezjańskich porządkował otoczenie szkoły.
 • Kilkaset osób pożegnało we wtorek śp. Adama Holszańskiego, zmarłego 12 września 2019 r., w wieku 68 lat, zasłużonego toruńskiego przedsiębiorcę, prezesa Zakładu Usług Dźwignicowych „Dźwig”, członka Rady Prezydenckiej przy Prezydencie Miasta Torunia.
 • 22 września 2019 roku na terenie stacji pomp wodociągowych „Stare Bielany” odbędzie się Święto Chełmińskiego Przedmieścia. Osiedlowy festyn ma łączyć historię i tradycję okręgu z nowoczesnymi formami spędzania czasu wolnego.
 • 25 września 2019 roku na antenie TVN Turbo w programie "Wyburzacze" będzie można zobaczyć, jak wyglądały prace związane z budową Centrum Innowacyjnej Edukacji. Na początku grudnia br. Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy udostępni w nim wystawę dla nastolatków "Ścieżki dorastania".
 • 42 nauczycieli odebrało akty nadania awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. 19 września 2019 r. o godz. 16.00 w sali kominkowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” spotkał się z nimi zastępca prezydenta Torunia Zbigniew Fiderewicz.
 • 22 września 2019 roku Toruńska Orkiestra Symfoniczna zainauguruje cykl koncertów „Czas dla Nas” w sezonie artystycznym 2019/2020. Zajęć i koncertów edukacyjnych przez kilka najbliższych miesięcy na pewno nie zabraknie.
 • 14 organizacji z Torunia i okolic włączyło się w organizację II Toruńskiego Edukacyjnego Pikniku Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie odbędzie się 22 września 2019 roku w Centrum Targowym Park.
 • W ten weekend w Toruniu żegnamy dwa festiwale: Teatrów Ulicznych oraz Nova Muzyka i Architektura, dlatego warto wybrać się na ostatnie ich odsłony: „Piratów” Cyrkowej Events lub „Brawo Broadway, Hurra Hollywood!”. Miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu zapraszamy na sobotnie Wielkie śniadanie nad Wisłą.