Bezpłatne warsztaty na Bydgoskim Przedmieściu | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Bezpłatne warsztaty na Bydgoskim Przedmieściu

Miasto
Data publikacji: 10 czerwca 2024
Autor: Marcin Pryka

W dniach 24-28 czerwca 2024 r. Akademia Rozwoju Anna Kruszyk zaprasza dzieci w wieku 7-13 lat zamieszkujące obszar rewitalizacji: Stare Miasto, Podgórz oraz Bydgoskie Przedmieście na bezpłatne warsztaty w Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Konopnickiej 13 w Toruniu.

Warszaty będą odbywały się w godz. 7:30-17:00. W programie przewidziano m.in. zajęcia sportowe, edukacyjne wycieczki po Toruniu, warsztaty plastyczne, wyjścia do kina oraz zajęcia animacyjne.

Zapisy i szczegóły poprzez SMS pod nr tel.: 510-910-574.

Warsztaty realizowane są dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń.

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.