Baza lokali z jedzeniem na wynos | www.torun.pl

Baza lokali z jedzeniem na wynos

Biznes, Koronawirus
Data publikacji: 27 października 2020
Autor: Adrian Aleksandrowicz
Potrawa z makaronem na talerzu

W związku z kolejnym trudnym okresem dla branży gastronomicznej Centrum Wsparcia Biznesu wznawia akcję "Toruńska baza lokali z jedzeniem na wynos lub z dowozem". Zamawiając jedzenie w toruńskich barach i restauracjach, możemy pomóc im przetrwać czas pandemii.

Ze wzlędu na wprowadzone przez rząd ograniczenia, restauracje, puby, bary i kawiarnie mogą świadczyć swoje usługi jedynie w trybie na wynos. Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu już wiosną br. stworzyło bazę toruńskich lokali sprzedających jedzenie na wynos lub z dowozem. W ten sposób chce pomóc zarówno przedsiębiorcom, jak i torunianom przetrwać ten ciężki czas. Celem jest dodatkowe wyeksponowanie oferty lokali gastronomicznych w oficjalnych serwisach miejskich i w mediach społecznościowych.

Obecnie, po wprowadzeniu nowych obostrzeń wraz z jesienną falą zachorowań, lista jest aktualizowana.

Zapraszamy przedsiębiorców do zgłaszania swojej oferty do bazy. Umieszczenie ogłoszenia jest w pełni bezpłatne.

Bazę można znaleźć na stronie Centrum Wsparcia Biznesu - aby przejść do strony kliknij tutaj.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres kontakt@torun.direct lub telefonicznie 56 611 89 30. Powinny zawierać:

 1. Nazwę
 2. Adres
 3. Nr telefonu
 4. Adres strony www
 5. Link do strony na facebooku
 6. Ofertę w portalu branżowym (Pyszne.pl, Uber)
 7. Godziny otwarcia
 8. Rodzaj serwowanych potraw (jaką kuchnie oferują)
 9. Zakres działania (odbiór osobisty, dowóz).

Wszystkie restauracje, których oferta widnieje w bazie od pierwszego lockdownu, proszone są kontakt w celu potwierdzenia aktualność zawartych informacji.


W związku z powrotem obostrzeń dla restauratorów akcja wspierania przedsiębiorców z branży #WspieramGastroToruń będzie miała swoją kontynuację.

Najczęściej czytane aktualności

 • Grafika programu Wspieraj Seniora zachęcająca do zgłoszenia się do wolontariatu ozdrowieńców
  Koronawirus, Miasto
  Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów poszerza swoją działalność – od wczoraj ruszyły zapisy do wolontariatu ozdrowieńców. Osoby, które przeszły zakażanie koronawirusem, pomagać będą mogły w domach pomocy społecznej.
 • Dwóch Mikołajów: Kopernik na pomniku i święty z iluminacji świątecznej
  Kultura, Miasto
  Po raz kolejny z okazji mikołajek i świąt Bożego Narodzenia działacz społeczny Robert Olkowski z grupą inicjatywną Rodzina organizuje akcję charytatywną na rzecz osób niepełnosprawnych, potrzebujących oraz seniorów z Torunia. 7 grudnia 2020 r. o godz. 12.00 przed budynkiem Szpitala Dziecięcego odbędzie się koncert dla pacjentów.
 • Na zdjęciu Michał Piwoński w biegu
  Miasto, Sport
  Uczeń klasy 2 V LO w Toruniu, Mikołaj Piwoński, został powołany do lekkoatletycznej kadry narodowej.
 • widok budynku z muralem
  Kultura, Miasto
  Na szczycie budynku przy ul. Reja 25 powstał mural upamiętniający Grzegorza Ciechowskiego. Jego inicjatorką jest wdowa po zmarłym w 2001 r. muzyku Anna Skrobiszewska.
 • Prezydent Michał Zaleski
  Miasto
  List Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego do redaktora naczelnego portalu Wyborcza.pl, Jarosława Kurskiego, będący odpowiedzią na zarzuty dotyczące domniemanych „strat” Bydgoszczy w rywalizowaniu z Toruniem o instytucje i fundusze.
 • Na zdjęciu: montaż nowych wiat przystankowych na Placu Rapackiego
  MZK
  Trwają prace torowo-drogowe przy placu Rapackiego i placu Niepodległości. Gotowe jest już oznakowanie poziome jezdni, powstają ekrany akustyczne i wiaty przystankowe, a gdy pogoda pozwoli, rozpoczną się kolejne nasadzenia zieleni.
 • Dzisiaj, 2 grudnia 2020 r. obchodzimy siedemdziesiątą dziewiątą rocznicę śmierci jednego z Honorowych Obywateli Torunia, Edwarda Śmigłego-Rydza.
 • Młodzieżowy Dom Kultury wToruniu ogłasza konkurs plastyczny z cyklu „Niepodległość – Wolność – Rozwój” pod hasłem „Polski Bałtyk”. Mogą wziąć w nim udział dzieci i młodzież w wieku 5-18 lat.
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza na cykl spotkań online, z których skorzystać mogą uczniowie i nauczyciele.
 • Ministerstwo Zdrowia informuje o 13855 osobach, które w całej Polsce zaraziły się koronawirusem w ciągu ostatniej doby. W Toruniu zakażenie potwierdzono u 144 osób.
 • Powiatowa Komisja Lekarska poszukuje lekarzy do przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej. W przyszłym roku odbędzie się ona w terminie od 1 lutego do 16 kwietnia.
 • W dniu 1 grudnia 2020 r. mija 26 lat od śmierci Wandy Szuman, Honorowej Obywatelki Torunia, pionierki toruńskiej pedagogiki i pracy z osobami niepełnosprawnymi.
 • Polski Bon Turystyczny to jedna z form wsparcia branży turystycznej w kraju. Po zniesieniu restrykcji, ci, którzy nie wykorzystali go latem, mogą dzięki niemu spędzić atrakcyjnie czas w Toruniu.
 • Ministerstwo Zdrowia informuje, że koronawirusem w ciągu ostatniej doby zakaziło się 9105 osób. Liczba zakażonych od początku pandemii w całym kraju zbliża się do miliona. W Toruniu od wczoraj zakażenie zdiagnozowano u 151 osób.