Trwa nabór wystawców do udziału w wydarzeniu "Miasteczko Zdrowia". Wydarzenie odbędzie się 28 czerwca 2026 r. w Centrum Targowym PARK.

Wydarzenie odbędzie się 28 czerwca 2026 r. w Centrum Targowym PARK w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3, w godz. 10:00-15:00. Jego celem jest umożliwienie mieszkańcom skorzystania w jednym miejscu z bezpłatnych działań z zakresu profilaktyki zdrowotnej, edukacji zdrowotnej, promocji zdrowego stylu życia oraz bezpieczeństwa zdrowotnego.
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dbamy o zdrowie mieszkańców
Nabór jest skierowany jest m.in. do podmiotów leczniczych, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów prowadzących działalność w obszarze zdrowia, profilaktyki, edukacji zdrowotnej, rehabilitacji, aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia lub bezpieczeństwa zdrowotnego.
Termin składania formularzy zgłoszeniowych upływa 1 czerwca 2026 r. o godz. 12:00.
Wszystkie dokumenty dotyczące naboru, w tym ogłoszenie, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej - TUTAJ.
Fot. UMT 2021, autor: Lech Kamiński, licencja: CC BY NC 4.0









