K0095 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

K0095

Budżet obywatelski w Toruniu na 2021 r. - informacje o projekcie:

  

Rodzaj zadania: 
Kaszczorek
Numer projektu: 
K0095
Tytuł projektu: 
Wakacje 2021 w Kaszczorku
Lokalizacja: 
Na terenie osiedla Kaszczorek
Opis projektu: 
Projekt „Wakacje 2021 w Kaszczorku” przewiduje organizację półkolonii (z zachowaniem jeżeli będzie taka potrzeba reżimu sanitarnego) dwóch turnusów 5-dniowych (pon. – pt.) dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 27 lub dzieci i młodzieży zamieszkującej w Kaszczorku w wieku 10-15 lat. Projekt ma na celu: - zachęcenie uczniów do lepszego poznania swojego miejsca zamieszkania i okolic, - uczestniczenie w zajęciach przygotowanych przez Park Etnograficzny w Kaszczorku i Nieszawce (pobyt w Aquaparku w Nieszawce), - organizację spotkań ze znanymi mieszkańcami tego osiedla, - przebywanie na świeżym powietrzu (wycieczki piesze i rowerowe oraz zabawy i gry sportowe), organizację tradycyjnego ogniska ze śpiewem przy gitarze praz pląsami, warsztaty plastyczne i muzyczne, - gry i zabawy utrwalające znajomość j. angielskiego, - skorzystanie z atrakcji wakacyjnych Torunia, spływ łodziami.
Budżet na rok: 
2021
Wycena wstępna UMT: 
50000 zł

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.