25. Turniej Bokserski im. Z. Krygiera | www.torun.pl

25. Turniej Bokserski im. Z. Krygiera

Miasto, Sport
Data publikacji: 15 września 2021
Autor: Magdalena Winiarska
Fragment plakatu informującego o 25. Międzynarodowym Turnieju Bokserskim

W dniach 18-19 września 2021 roku w SP nr 3 odbędzie się Jubileuszowy XXV Turniej Bokserski im. Zygmunta Krygiera.

Rozgrywany co roku Międzynarodowy Turniej Bokserski na stałe wpisał się w sportową historię naszego miasta. Zawody mają na celu upamiętnienie zasług Zygmunta Krygiera, założyciela sekcji bokserskiej, długoletniego działacza klubu „Pomorzanin” oraz znanego działacza i sędziego w województwie.

Jubileuszowy XXV Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Zygmunta Krygiera odbędzie się w dniach od 18 do 19 września 2021 r. Organizatorem tego prestiżowego przedsięwzięcia jest Międzyszkolny Klub Sportów Walki „Pomorzanin” Toruń. Turniej przeprowadzony zostanie w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Legionów 210 (wejście od ul. Faustyny).

W tegorocznej edycji turnieju weźmie udział ponad 80 zawodników i zawodniczek kategorii młodzieżowej, w  tym prawie 40 sportowców z zagranicy. Do Torunia przyjadą młodzi pięściarze z Czech, Łotwy, Litwy, Niemiec i Słowacji. W turnieju uczestniczyć będą także toruńscy zawodnicy oraz zawodnicy z klubów polskich.

Oficjalne otwarcie turnieju odbędzie się w sobotę 18 września o godzinie 15:00. Następnie do godziny ok. 19:00 trwać będą walki turniejowe. Walki finałowe rozegrane zostaną w niedzielę 19 września od godziny 11:00. Wstęp wolny.

Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Zygmunta Krygiera to wielkie święto boksu w Toruniu. Kibice i sympatycy pięściarstwa jak zawsze będą mogli zobaczyć wiele ciekawych i emocjonujących walk.

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu biegacze dobiegają do mety na Rynku Staromiejskim
  Miasto, Sport
  Z Berlina do Kaliningradu – tak przebiega tegoroczna trasa Lions Charity Run. Na mapie charytatywnego biegu łączącego trzy państwa znalazł się także Toruń. Uczestnicy zawitali do naszego miasta 20 września 2021 r.
 • Na zdjęciu: fragment murów z odkrytymi kanałami deszczowymi
  Miasto
  Podczas prac prowadzonych na Bulwarze Filadelfijskim odkryto fragmenty XIX-wiecznych kanałów burzowych.
 • Na zdjęciu baner z uśmiechniętą kobietą i napisem Punkt Szczepień Toruń Plaza
  Koronawirus, Miasto
  Szczepienie podczas sobotnich zakupów? W Toruniu to możliwe! W każdy weekend września.
 • zdjęcie toruńskiego stoiska
  Biznes, Miasto
  Przedstawiciele Centrum Wsparcia Biznesu prezentują portfolio gospodarcze Torunia podczas XIII edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Największa impreza biznesowa Europy Centralnej odbywa się w Katowicach.
 • Pobierz regulamin strony “Mój Toruń” w serwisie Facebook.com
 • Grafika informująca o kampanii Złoty Wrzesień
  Miasto
  Miasto Toruń włącza się w kampanię „Złoty wrzesień”, która ma na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat nowotworów wieku dziecięcego.
 • W Toruniu w ciągu ostatniego tygodnia (13-19 września) potwierdzono 13 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nie zanotowano zgonów w wyniku tej choroby.
 • Przedsiębiorców prowadzących działalność w Toruniu lub okolicach - w imieniu organizatorów akcji - zapraszamy do przystąpienia do tegorocznej edycji „Toruń za pół ceny”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-10 października 2021 r.
 • W ramach VIII Kongresu Azjatyckiego odbędzie się panel energetyczny – udział w nim jest bezpłatny.
 • Po raz czwarty mieszkańcy Chełmińskiego Przedmieścia spotkali się na święcie swojego osiedla. Dzień Chełmionki obchodzony był 19 września 2021 r.
 • W niedzielę 19 września 2021 roku w SP nr 3 rozegrane zostały walki finałowe w jubileuszowym XXV Turnieju Bokserskim im. Zygmunta Krygiera.
 • Słynny Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej – Poznańskie Słowiki wystąpił 18 września 2021 r. w toruńskim Dworze Artusa.
 • Muzeum Twierdzy Toruń jest gospodarzem pikniku militarnego w weekend 18 i 19 września 2021 r.
 • W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju na Rynku Nowomiejskim odbył się coroczny piknik ekologiczny.