Toruń, komunikacja miejska, bieżące informacje | www.torun.pl

Toruń, komunikacja miejska, bieżące informacje

Ceny biletów MZK

Przypominamy, że 1 stycznia uległy zmianie wysokości opłat za przejazdy w miejskiej komunikacji zbiorowej w Toruniu. Uchwałę w tej sprawie radni podjęli 22 października 2020 r. Dotychczasowe bilety można wymienić za dopłatą do 29 stycznia 2021 r..

Linia nr 39 wraca na trasę

W związku z powrotem dzieci klas I-III Szkół Podstawowych do nauki stacjonarnej, od poniedziałku 18 stycznia 2021 r. przywrócona zostanie linia nr 39.

Tory rozebrane, wiata prawie gotowa

Zimowa aura nie zahamowała robót przy dwóch inwestycjach realizowanych przez Miejski Zakład Komunikacji w centrum Torunia. W rejonie pl. Rapackiego trwają przeglądy odbiorowe, a na ul. Kraszewskiego realizowane są roboty przy rozbiórce torowiska.

Dodatkowy kurs linii nr 14

Od najbliższego poniedziałku na wspólnym uruchomiony zostanie dodatkowy kurs linii nr 14.

Wymiana biletów

W związku ze zmianami cen biletów komunikacji miejskiej informujemy, że bilety, które z dniem 31 grudnia 2020 r. utraciły ważność, można wymienić na nowe - za dopłatą – we wszystkich punktach kasowych Miejskiego Zakładu Komunikacji.

Słodki konkurs z MZK

Słodki konkurs organizuje w świątecznym okresie Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu. Nagrodą jest kosz słodyczy.

Zmiany w komunikacji miejskiej w Sylwestra

Ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu się, jakie obowiązywać będą w całej Polsce od czwartku 31 grudnia od godz. 19:00 do piątku 1 stycznia do godz. 9:00, wprowadzono szereg zmian w publicznym transporcie zbiorowym na terenie miasta.

Pages