www.torun.pl

Toruń, komunikacja miejska, bieżące informacje

Dezynfekcja przystanków

Służby komunalne rozpoczynają od czwartku dezynfekcję przystanków i wiat na terenie Torunia.

Komunikacja w święta

W okresie Świąt Wielkanocnych w Toruniu będzie inaczej funkcjonowała komunikacja miejska.

Zmiany w rozkładach jazdy

Od środy 8 kwietnia 2020 r. tramwaje linii nr 1, 2 i 5 pojadą według nowych rozkładów. Zmiany spowodowane są wprowadzonymi ograniczeniami w poruszaniu się mieszkańców, a tym spadkiem liczby podróży wykonywanych transportem publicznym.

Konkurs plastyczny z MZK

„Komunikacja miejska na wesoło” to konkurs plastyczny, jaki Miejski Zakład Komunikacji przygotował na Facebooku dla osób chcących wykazać się kreatywnością.

Zmiany w kursowaniu autobusów

W związku z ograniczeniami w przemieszczaniu się wprowadzonymi w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa od 1 kwietnia 2020 r. do odwołania wprowadza się zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 11, 22, 27 i 31. Ponadto uruchomione zostały dodatkowe, dublujące kursy na linii nr 10 i 24.

Autobusy i tramwaje pojadą inaczej

Od 28 marca 2020 r. wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Następną aktualizację rozkładów planujemy 30 marca 2020 r.

Obostrzenia w kursowaniu MZK

Od 25 marca do 11 kwietnia 2020 roku wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu pojazdów MZK. W autobusie i tramwaju nie może być jednocześnie więcej pasażerów niż połowa miejsc siedzących. W związku z rozporządzeniem wprowadza zostaną zmiany w działaniu komunikacji miejskiej w Toruniu.

Pages