Toruń, komunikacja miejska, bieżące informacje | www.torun.pl

Toruń, komunikacja miejska, bieżące informacje

Wandale na przystankach

Kolejne trzy przystanki w Toruniu zniszczone przez wandali. Tym razem szyby zostały wybite w wiatach na ul. Drzymały i Turystycznej.

9 ofert na budowę nowej linii

Dziewięć firm złożyło oferty w przetargu na budowę nowej linii tramwajowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą do tzw. osiedla Jar.

Autobusy i tramwaje w okresie Wielkanocy

W okresie Świąt Wielkanocnych w Toruniu będzie inaczej funkcjonowała komunikacja miejska.

W sobotę wstrzymane tramwaje linii nr 2

W związku z koniecznością naprawy torowiska na łuku torowo-drogowym ul. Grudziądzkiej/Warneńczyka/Gogi w sobotę, 27 marca 2021 r. w godz. 4.30-15.34 wstrzymany zostanie ruch tramwajów linii 2 na całej trasie.

Mentor MZK

Kolejny pracownik Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu – pan Wojciech Szachewicz -dotarł do ścisłego finału konkursu „Pracownik Roku” zorganizowanego przez Business Centre Club. Jego kandydaturę zgłoszono w kategorii „Mentor”.

W tym morzu liczy się każda kropla

Prawie 40 osób oddało krew w ramach zorganizowanej przez Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu akcji „W tym morzu liczy się każda kropla”. Krwiobus czekał na chętnych 21 marca br. w zajezdni autobusowej przy ul. Legionów 220. Torunianie i nie tylko nie zawiedli.

Większe dofinansowanie dla przebudowy pl. Rapackiego

O ponad 7 mln zł wzrasta kwota unijnego dofinansowania dla projektu „Przebudowa układu torowo-drogowego w ul. Wały gen. Sikorskiego i al. św. Jana Pawła II wraz z budową pasa tramwajowo-autobusowego w Toruniu – BiT-City II”.

Pages