www.torun.pl

Toruń, komunikacja miejska, bieżące informacje

Jest pierwszy ZRID

Mamy zielone światło dla rozpoczęcia robót budowlanych dla pierwszego etapu prac w rejonie pl. Rapackiego. 17 kwietnia 2019 r. wykonawca uzyskał Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej (tzw. ZRID) dla robót na ul. Chopina i Wały gen. Sikorskiego.

MZK w okresie Świąt Wielkanocnych

Ruch tramwajów i autobusów będzie ograniczony w Wielką Niedzielę i wielkanocny poniedziałek.

Pierwsi laureaci konkursu w ramach pilotażu

Wybrano pierwszych laureatów konkursu organizowanego w ramach pilotażowego programu „System biletu elektronicznego w komunikacji miejskiej w Toruniu”. Nagrody w sumie otrzyma pięć osób.

Tramwajem na żużel

W niedzielę 14 kwietnia 2019 roku, w związku z zawodami żużlowymi na Motoarenie, uruchomione zostaną dodatkowe kursy tramwajów linii nr 2 i 5.

Roboty torowe Przy Kaszowniku

Od soboty 13 kwietnia 2019 roku w godz. 4:30 – 13:05 wstrzymany zostanie ruch tramwajowy na odcinku od placu NOT do pętli Elana.

Kawa od MZK na dobry początek tygodnia

„Zacznij tydzień z BiT City” – pod takim hasłem w poniedziałek 15 kwietnia 2019 r. ruszy cykliczna akcja Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu, podczas której pasażerowie na niektórych przystankach będą częstowani kawą i herbatą.

Kasy MZK czynne inaczej

W dniach 15, 19 i 20 kwietnia 2019 r. kasy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu będą funkcjonowały w innych niż zwykle godzinach.

Pages