www.torun.pl

Toruń, komunikacja miejska, bieżące informacje

Zatankuj na stacji paliw MZK. Nagrody czekają!

Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu uruchomił dostępną dla klientów indywidualnych, samoobsługową stację paliw. Z okazji otwarcia na klientów czekają niespodzianki - atrakcyjne ceny paliwa, upominki, a na najszybszych - karty podarunkowe na kolejne tankowanie..

Pierwsze drzewa przesadzone

Bardziej wiosenna niż zimowa aura sprzyja pracom prowadzonym na al. św. Jana Pawła II. Przesadzono już cztery drzewa z pierwszego szpaleru. Ponadto robotnicy układają instalacje podziemne i wykonują koryto pod konstrukcję jezdni i torowiska.

Bilet semestralny – to się opłaca

1 lutego 2020 roku rozpoczyna się drugi semestr szkolnej nauki. Przypominamy, że uczniowie w Toruniu mogą korzystać z biletów semestralnych. Warto je kupić już teraz, by przed rozpoczęciem nauki nie stać w kolejce.

Tramwaje twórców niepodległości

Od 18 stycznia 2020 roku siedem toruńskich tramwajów będzie nosiło imiona wybitnych twórców toruńskiej niepodległości.

Na alei już korytują

Mimo deszczu na budowie na al. św. Jana Pawła II sporo się dzieje. Trwają roboty ziemne i rozpoczyna się wykonywanie koryta pod torowisko i jezdnię.

Autobus nr 39 pojedzie inaczej

Od wtorku 7 stycznia 2020 roku wprowadzona zostanie korekta w rozkładzie jazdy autobusów linii nr 39.

Komunikacja miejska w Sylwestra i Nowy Rok

W okresie Nowego Roku w Toruniu będzie inaczej funkcjonowała komunikacja miejska oraz kasy biletowe MZK. W Sylwestra od godz. 18:00 do godz. 4:00 1 stycznia 2020 r. miejskimi autobusami i tramwajami jeździmy za darmo.

Pages