Toruń za pół ceny

Zniżkowe oferty u 200 partnerów wiosennej akcji rabatowej 21-23 kwietnia w Toruniu.

To już 12. edycji akcji „Toruń za pół ceny”.  Swój udział zadeklarowała w tym roku rekordowa liczba 200 partnerów, w tym wielu debiutantów.  Organizatorami wydarzenia są Wydział Promocji Urzędu Miasta Torunia i Radio ZET Gold.

Jak co roku można będzie skorzystać z różnorodnych propozycji: od branży gastronomicznej, przez kulturę, rekreację, usługi, zakupy i turystykę czy hotelarstwo. Na oficjalnej stronie akcji www.torunzapolceny.pl w każdy poniedziałek ujawniane są kolejne propozycje – warto odwiedzać ją regularnie, żeby być na bieżąco z oferowanymi promocjami. Niektóre propozycje wymagają wcześniejszej rezerwacji. Zdarza się, że krótko po ujawnieniu oferty lista dostępnych miejsc jest już zarezerwowana, bo telefony wprost się urywają.

- Taka sytuacja dotyczy przede wszystkim hoteli, salonów piękności, czy usług z szeroko rozumianej turystyki czy rekreacjitłumaczy Monika Dejnecka z Radia ZET Gold, współorganizatora akcji. - Działa tu zasada – kto pierwszy ten lepszy. O każdej aktualizacji na stronie informujemy naszych fanów na Facebooku. A jest ich już ponad 7 tysięcy! Warto zatem dołączyć do wydarzenia na Facebooku: „Toruń za pół ceny wiosna2017”. Tuż przed akcją na fanów już tradycyjnie będzie czekać kilka konkursów z nagrodami – warto być z nami na bieżąco na www i w social media.

Idealny przepis na weekend? - Wyprawa do Torunia w weekend tuż po świętach.- Akcja Toruń za pół ceny będzie szeroko promowana nie tylko w Toruniu, ale i całej Polscedodaje Ewa Banaszczuk-Kisiel, dyrektor Wydziału Promocji Urzędu Miasta Torunia. - To już dwunasta edycja, prowadzona nieprzerwanie od 2010 roku, co czyni akcję znakiem rozpoznawczym naszego miasta. Wielu turystów chętnie wraca do nas przy kolejnych edycjach, ale staramy się także dotrzeć do nowych, którzy jeszcze nie byli w grodzie Kopernika. Liczymy, że odwiedzając nas na początku sezonu turystycznego wrócą tu ponownie w czasie innych organizowanych przez miasto imprez muzycznych, sportowych czy kulturalnych, jak: Bella Skyway Festival , Święto Piernika, Festiwal Teatrów Ulicznych, Festiwal Wisły.

Oficjalna strona akcji

Szczegółowe oferty partnerów

Jesienna edycja akcji "Toruń za pół ceny" jest planowana 13-15 października br.