Promocja toruńskiego zlotu w Essen

Promocja toruńskiego zlotu w Essen

Stoisko promujące Zlot Zabytkowych Citroenów ICCCR 2020 w Toruniu działa na największych i najważniejszych targach samochodów zabytkowych i kolekcjonerskich, czyli 29. Międzynarodowych Targach TECHNO-CLASSICA ESSEN.

Celem wizyty członków Zarządu Automobilklubu Toruńskiego Czesława Nosewicza i Piotra Majewskiego na 29. Międzynarodowych Targach TECHNO-CLASSICA ESSEN jest promocja Zlotu Zabytkowych Citroenów ICCCR 2020, który odbędzie się w Toruniu. Nasi przedstawiciele dysponują stoiskiem w ramach klubów miłośników Citroena i zamierzają nawiązać kolejne cenne kontakty owocujące zaproszeniem sporej liczby uczestników.

Mimo, że zlot odbędzie się za 3 lata, to pierwsze zgłoszenia przyjęto już w lutym tego roku podczas Targów Retoromobile w Paryżu. Wizyta na targach to już tradycyjnie doskonała okazja do promowania walorów Torunia w Europie, zachęcania do odwiedzenia go w celach turystycznych i biznesowych oraz podkreślenia przyjazności naszego miasta dla kolekcjonerów i miłośników pojazdów zabytkowych.

W 29. Międzynarodowych Targach TECHNO-CLASSICA ESSEN bierze udział ponad 1200 wystawców oraz 220 kluby zrzeszające miłośników historycznej motoryzacji. Targi odwiedza co roku ponad 200 tysięcy zwiedzających, którzy podziwiać mogą blisko 2500 motoryzacyjnych dzieł sztuki.

Data publikacji: 2017-04-05