Polskie wzmocnienia Nice Racing

W ubiegłym roku drużyna Nice Racing zajęła trzecią pozycję w końcowej klasyfikacji cyklu Speedway Best Pairs. W poniedziałek zespół oficjalnie ogłosił swój skład na tegoroczny cykl. Szeregi drużyny prowadzonej przez Adama Krużyńskiego zasilą reprezentanci Polski.

 Trzon drużyny, podobnie jak w minionej edycji, stanowić będą Artem Łaguta oraz Antonio Lindbaeck. Opiekunowie drużyny, Adam Krużyński oraz Wojciech Jankowski postanowili, że w tegorocznym cyklu posiadać będą większe pole manewru, stąd barwy Nice Racing zasili Adrian Miedziński oraz brązowy medalista cyklu Speedway Euro Championship - Krzysztof Kasprzak.

- Zbudowaliśmy bardzo ciekawy skład, a przede wszystkim bardziej polski, gdyż w minionym sezonie nasze barwy reprezentowali sami obcokrajowcy. W tym sezonie wzmacniamy się Adrianem Miedzińskim oraz Krzysztofem Kasprzakiem -ogłosił Wojciech Jankowski, opiekun Nice Racing.

Dużym atutem teamu będzie niewątpliwie fakt, że zawodnicy Nice Racing doskonale znają tory, na których rozgrywana będzie tegoroczna edycja Speedway Best Pairs.

- Początek sezonu będzie bardzo istotny, dlatego Adrian Miedziński, który zna Motoarenę, jak własną kieszeń, będzie niewątpliwie naszym atutem. Z kolei Antonio Lindbaeck to rekordzista toru w Gnieźnie, a wiadomo, że znajomość danego owalu zawsze się przydaje - mówią przedstawiciele Nice Racing.

Zdaniem Wojciecha Jankowskiego, na lidera teamu wyrosnąć może Krzysztof Kasprzak, który w minionym sezonie wywalczył brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Europy.

- Mimo, że Krzysztof będzie debiutantem w cyklu Speedway Best Pairs, to traktujemy jego obecność jako duże wzmocnienie teamu, gdyż w zeszłym sezonie został pierwszym polskim medalistą cyklu Speedway Euro Championship. Ponadto z Krzysztofem współpracujemy już od dłuższego czasu, wiec jego starty w barwach Nice Racing będą również ukoronowaniem naszej współpracy - powiedział Wojciech Jankowski.

Pomimo nienajlepszej inauguracji zeszłorocznego cyklu, drużyna Adama Krużyńskiego, po udanej pogoni za rywalami zakończyła ubiegłoroczną edycję Speedway Best Pairs na trzeciej pozycji.

- Początek w naszym wykonaniu był słaby, ponieważ zawodnicy dopiero wchodzili w sezon. W tym roku jedziemy o zwycięstwo, mamy czterech zawodników, co pozwoli nam na rotacje w składzie - mówi  Jankowski.

Co warte podkreślenia, firma Nice startuje w cyklu drugi rok z rzędu. Przedstawiciele firmy nie kryją zadowolenia ze współpracy z organizatorami cyklu Speedway Best Pairs.

- Wiadomo, że każdy nowy projekt niesie za sobą dużą dozę niepewności jeśli chodzi o jego powodzenie. Ale jestem przekonany, ze nowa formuła jak najbardziej się sprawdziła, a cykl Speedway Best Pairs ugruntował swoją pozycję - zakończył opiekun Nice Racing.

Skład drużyny Nice Racing:
Artem Łaguta
Antonio Lindbaeck
Adrian Miedziński
Krzysztof Kasprzak
Menadżer: Adam Krużyński

Przypomnijmy, że pierwsza runda tegorocznej edycji cyklu Speedway Best Pairs rozpocznie się w sobotę, 25 marca 2017 r. na toruńskiej Motoarenie, o godzinie 17:30.

Pakiet bilet + bilet obejmujący toruńską rundę SBP (25.03) oraz SEC (30.06):
Strefa niebieska:
Bilet normalny: 65 zł
Bilet ulgowy: 25 zł

Strefa zielona:
Bilet normalny: 45 zł
Bilet ulgowy: 15 zł

Ceny biletów na I rundę cyklu SBP (Motoarena, Toruń) przedstawiają się następująco:
Strefa niebieska:
Bilet normalny: 35 zł
Bilet ulgowy: 10 zł

Strefa zielona:
Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 10 zł

Trybuna główna: 100 zł
Bilet VIP: 650 zł
Pakiet Meet & Greet: 1200 zł
Pakiet Meet&Greet (z miejscem noclegowym): 1500 zł

Program: 10 zł

Dzieci do 12 roku życia (rocznik 2005 i młodsi) : 1zł (bilet do kupienia w pakiecie z biletem normalnym). Dzieci do 7. roku życia wstęp darmowy (bez miejsca siedzącego)

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom (od 13 do 18 roku życia – 1999 rok i młodsi), uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26 roku życia- 1991 i młodsi), emerytom i rencistom.

Bilety dostępne są na portalu eventim.pl oraz w sklepach Saturn, Media Markt oraz Empik.

Data publikacji: 2017-03-07