Nabór wolontariuszy na Igrzyska Polonijne

Budżet partycypacyjny 2018 - głosowanie

Nabór wolontariuszy na Igrzyska Polonijne

Organizatorzy XVIII Światowych Letnich Igrzysk Polonijnych – Toruń 2017 przypominają o naborze wolontariuszy chętnych do współpracy przy organizacji imprezy. Zgłoszenia do 30 czerwca 2017 r.

- Poszukujemy 50 osób chętnych do współpracy przy niniejszym wydarzeniu. Oczekujemy na zgłoszenia indywidualne, a także zbiorowe ze szkół i uczelni, które mogą u nas zrealizować program praktyk. Wszystkie osoby, które chcą zostać wolontariuszami powinny być komunikatywne, odpowiedzialne i dyspozycyjne w terminie: 25 lipca – 8 sierpnia. Osoby, które nie mają ukończonego 18 roku życia będą potrzebowały zgody rodziców lub opiekunów prawnychmówi Łukasz Szarszewski, kierownik Referatu Sportu Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia.

XVIII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne – Toruń 2017 odbędą się w terminie 29 lipca – 6 sierpnia na toruńskich obiektach sportowych. Do Torunia przyjadą zawodnicy z całego świata.

- Będzie to około tysiąc osób – Polaków na stałe zamieszkujących za granicą. Wezmą oni udział w 25 dyscyplinach sportowych. To bardzo duże przedsięwzięcie logistyczne i zarazem jedna z największych tegorocznych imprez sportowo – rekreacyjnych w naszym mieściedodaje Szarszewski.

Co należy zrobić, żeby się zgłosić?

  • pobrać formularz zgłoszeniowy, zapoznać się z jego treścią i wypełnić wszystkie pola,
  • odesłać (wraz ze zdjęciem) na adres poczty elektronicznej: wsit.umt@gmail.com w terminie do 30 czerwca 2017 roku.

Szczegółowe informacje udzielane będą wyłącznie osobom wybranym do współpracy.

Zadania realizowane w ramach współpracy świadczone będą na podstawie wytycznych Ministerstwa Sportu i Turystyki RP, w odniesieniu do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Więcej informacji o imprezie: www.igrzyskaletnie.wspolnotapolska.org.pl.


Materiały do pobrania:

 

Data publikacji: 2017-05-05