Konkurs na remont szkolnej stołówki

Szkoła Podstawowa nr 10 w Zespole Szkół nr 7 w Toruniu została zgłoszona do konkursu na remont stołówki o wartości 30 tysięcy złotych organizowanego przez Banki Żywności i firmę Delma. Tytuł konkursu to: „Extra szkolna stołówka z Delmą extra".

Od 1 lutego 2017 r. do 31 maja 2017 r. każdy może oddawać głosy na dodane zdjęcie stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 10 w Toruniu. Aby zagłosować, należy wejść w link:
http://www.extrastolowki.pl/#glosuj

Głosy mogą oddawać pełnoletnie osoby z zastrzeżeniem, że jedna osoba może oddać w ciągu dnia tylko jeden głos.  Oddawanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie  w przycisk "Zagłosuj" w galerii na stronie internetowej, zaakceptowanie regulaminu, podanie adresu e-mail i kliknięcie w link potwierdzający oddanie głosu. Link, o którym mowa, będzie wysłany przez Organizatora (Banki Żywności i Delmę) na adres mailowy wskazany przez Głosującego. 1 głos każdego dnia ma wartość 1 punktu.

Stołówki zostaną wyremontowane w czterech szkołach z największą ilością głosów. Piątą szkołę wskaże jury wyznaczone przez organizatora programu. Dodatkowo w 50 kolejnych szkołach z największą ilością głosów eksperci Federacji Polskich Banków Żywności przeprowadzą lekcje dotyczące mądrego gospodarowanie żywnością i recyklingu. 30 kolejnych szkół otrzyma także
zestaw 50 kolorowych tac, w które extrastołówka powinna być wyposażona.

Data publikacji: 2017-02-02