II Konkurs Interpretacji Teatralnej

Budżet partycypacyjny 2018 - głosowanie


W dniach 22-23 kwietnia 2005 r. w Teatrze "Baj Pomorski" w Toruniu odbędą się eliminacje wstępne do II Konkursu Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży.

W drugiej edycji konkursu weźmie udział niespełna 200 dzieci i młodzieży z całego regionu kujawsko-pomorskiego. Wystąpujący uczestnicy są podzieleni na 5 kategorii wiekowych, w ramach których oceniane są ich talenty i umiejętności teatralne. Dzieci młodsze będą miły swe pokazy w dniu 22 kwietnia, w piątek, natomiast 23 kwietnia, w sobotę na deskach toruńskiej sceny wystąpią głównie gimnazjaliści i uczniowie szkół średnich. Najliczniejszą grupę uczestników konkursu stanowią gimnazjaliści. Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymają dyplomy. Do finału Konkursu przejdzie 7 uczestników w każdej kategorii wiekowej, spośród których jury wyłoni w każdej grupie 3 głównych finalistów. Czekają na nich atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Patronat Honorowy nad Konkursem Intepretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży sprawuje Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. "Gazeta Pomorska" objęła Konkurs patronatem medialnym.

Data publikacji: 2005-04-20